www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Виконавчого Комітету (2006р.) arrow Рішення № 3 від 03.02.2006р.
12.07.2020
 
 
Рішення № 3 від 03.02.2006р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.02.2006
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА  МІСЬКА  РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
РІШЕННЯ № 3

03 лютого 2006 року

Про визначення виконавця послуг з централізованого
опалення, централізованого постачання холодної  та
гарячої води, централізованого водовідведення та
внесення змін в схему надання цих послуг і розрахунків
за них

На виконання Закону України від 24 червня 2004 року „Про житлово – комунальні послуги”, з метою упорядкування правовідносин, що виникають між виробниками, виконавцями, і споживачами у процесі надання та споживання житлово – комунальних послуг, керуючись Наказом Держжитлокомунгоспу України від 25.04.05р. № 60 „ Про затвердження Порядку визначення виконавця житлово–комунальних послуг у житловому фонді та п. 1 ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Новороздільської міської ради
В И Р І Ш И В:

  1. Визначити МДКП «Розділтеплокомуненерго» виконавцем послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої і холодної води, централізованого  водовідведення.
  2. Юридичному відділу (спеціаліст 1 категорії Сидорко Ю. Б.) спільно з відділом КМ, ЖКГ та приватизації (завідувач Наконечний М. М.) в термін до 20.02.06. розробити проект договору на надання вище зазначених послуг.
  3. В.о.керуючого ЖКУ Токару Б. Й. в термін до 15.02.06 провести технічну інвентаризацію системи тепло-, водопостачання, водовідведення та електропостачання (далі – внутрішньо  будинкові системи), оцінку  їх фізичного зносу та  визначення залишкової вартості, скласти  інвентаризаційні акти та подати на затвердження в установленому законом порядку).
  4. В.о.керуючого ЖКУ Токару Б. Й. в термін до 01.03.06 передати, а МДКП «Розділтеплокомуненерго»(директор Кучабський М.Д.) прийняти внутрішньобудинкові системи для проведення останнім згідно інвентаризаційного акту, їх  технічного обслуговування у відновідності до умов укладеного між ними договору.
  5. В.о.керуючого ЖКУ Токару Б. Й., та директору  МДКП «Розділтеплокомуненерго» Кучабському М. Д. в термін до 01.03.06 провести розрахунки економічно обгрунтованих витрат на виробництво житлово-комунальних послуг з врахуванням п.4 цього рішення, та подати їх на затвердження в міськвиконком в установленому законодавством  порядку.
  6. Контроль за виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Шайногу О. І.

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                  В. Т. ГУПАЛО

 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!