www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Виконавчого Комітету (2006р.) arrow Рішення № 51 від 09.03.2006р.
27.09.2020
 
 
Рішення № 51 від 09.03.2006р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.03.2006
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ № 51

 

від 09 березня 2006 року

Про стан молодіжної
політики в місті
Заслухавши та обговоривши інформацію завідувача відділу сім′ї та молоді О.П.Єсауленко, з метою покращення соціальної, виховної, розважально-просвітницької роботи, створення належних умов для забезпечення реалізації молодіжної політики в місті, відповідно до п.5,7,8 ч.1а), п.4,5 1б) ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новороздільської ради
В И Р І Ш И В:
1.Інформацію завідувача відділу сім′ї та молоді О.Єсауленко взяти до відома, роботу відділу вважати задовільною.
2.Відділу сім′ї та молоді, ЦСССДМ, СуСН (опікунській раді), відділу фізичної культури і спорту спільно з молодіжними громадськими організаціями розробити стратегію молодіжної політики у м.Новий Розділ.
3.Директорам навчальних закладів міста посилити виховну роботу серед учнівської та студентської молоді у національно-патріотичному напрямку.
4. Міській лікарні забезпечити якісну профілактику та провести роз′яснювальну роботу серед молоді, щодо запобігання хвороб, ВІЛ-інфекцій, стежити за здоров′ям дітей та молоді, особливо тих, які перебувають на диспансерному обліку, сприяти у виділенні путівок для оздоровлення та лікування дітей-інвалідів.
5. Управлінню праці та соцзахисту населення сприяти в оздоровленні дітей, які постраждали від аварії на ЧАЕС та першочерговому виділенні путівок у санаторії, будинки відпочинку.
6. Відділу сім′ї та молоді (завідувач Єсауленко О.П.) розробити та подати на затвердження виконкому положення на одержання стипендій (грандів) міського голови талановитим, обдарованим дітям, молодим підприємцям, соціальному молодіжному проекту.
7. Попередити керівників закладів для відпочинку та дозвілля молоді про необхідність виконання рішень виконкому щодо створення і забезпечення належних умов для відпочинку молоді.
8. Головному редактору міської газети «Вісник Розділля» Басарабу І.М. висвітлювати інформацію про стан молодіжної політики в місті.
9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови В.І.Крушельницького.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                                     В.Т.ГУПАЛО

 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!