www.mis.lviv.ua
 
Головна arrow Політика arrow Вибори 2006 arrow Список депутатів Новороздільської міської ради V демократичного скликання (станом на 1.11.08р.)
01.11.2014
 
 
Список депутатів Новороздільської міської ради V демократичного скликання (станом на 1.11.08р.) Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
19.06.2008

Список

депутатів Новороздільської міської ради V демократичного скликання

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи, посада

Партійність

Назва місцевої організації партії (блоку) від якої обраний депутат

Освіта, назва учбового закладу, що закінчив, професія

1.  

Баглай 

06.12.

РСП «Київ центр Аеро», технік

Народний Рух України

Блок "Наша Україна"

Повна вища, Львівська

Ярослав Дмитрович

1962

політехніка, КіПіА

2.  

Балик

12.04.

СП «Либідь», директор

Конгрес Українських Націоналістів

Блок "Наша Україна"

Базова вища, Горохівський зооветир.технікум, зоотехнік

 Віктор Флорович 

1963

3.  

Барабан Михайло Михайлович

21.01.

Новороздільський політехнічний технікум, директор

Народний Рух України

Блок "Наша Україна"

Повна вища, Львівського держ.університету 

1948

ім. І.Франка, історик

4.  

Беспояс

24.03.1950

Електро-механік ТОВ “Західно-Український центр “Медсервіс”

Член партії «Батьківщина»

Блок «Наша Україна»

Освіта середня спеціальна, технік-електрик

Валерій

Миколайович

5.  

Білоус 

12.05.1971

Спілка Інвалідів «Промінь життя», голова

Українська Народна Партія

Український народний блок "Костенка і Плюща"

Професійно-технічна, Львівське СПТУ №63,

Оксана Станіславівна

оператор ОЕМ

6.  

Бугера 

26.12.1955

ТзОВ «Грім», Заступник директора

Партія Промисловців і Підприємців України

Новороздільська міська організація "Партія Промисловців і Підприємців України"

Повна вища, Дрогобицький педінститут, вчитель

Богдан Петрович

7.  

Войт 

02.01.

ЗАТ «Проммонтаж СУ-27», інженер з економічних питань

Християнський Демократичний Союз

Блок "Наша Україна"

Базова вища, Чернівецький  технікум рад.торгівлі, товарознавець, економіст

Василь Іванович

1956

8.  

Гапатин Ростислав Романович

17.11.

ВАТ «ДМЗ «Карпати», заступник директора

позапартійний

Блок Юлії Тимошенко

Повна вища, Львівський політехнічний інститут, інж-зварювальник

1959

9.  

Горон 

22.06.1983

МАУП, студент

Громадянська Партія «Пора»

Новороздільська міська організація громадянської партії "Пора"

МАУП, факуль-

Іван Степанович

тет „Правознавство”,

 

студент

10.  

Гошилик Володимир Михайлович

25.02.

МПП «Овен», директор

Християнський Демократичний Союз

Блок "Наша Україна"

Повна вища, Львівський інститут

1962

фізкультури, педагог

11.  

Губаль 

05.09.

Новороздільської гімназії, директор

Народний Рух України

Блок "Наша Україна"

Повна вища, Одеський держуніверситет ім.Мечнікова, 

Василь Романович

1961

мех.-матем.

12.  

Гуглич 

03.09.

МКЦРЛ смт. Розділ, завідувач дерматологічниим відділенням

позапартійна

Блок Юлії Тимошенко

Повна вища, Львівський держ.

Ганна Іванівна

1977

медуніверситет, лікар

13.  

Гунько 

08.08.1939

Миколаївське УГГ, слюсар

позапартійний

Новороздільська міська організація Всеукраїнського Об’єднання “Свобода”

Повна вища, Алматинський технологічний інститут, технолог

Ігор Ярославович

14.  

Давидович Степан Іванович

13.09.1960

ЗАТ «Проммонтаж СУ-27», головний механік

Хритстиянський Демократичний Союз

Блок "Наша Україна"

Базова вища, Новороздільський 

політехнікум, технік-електрик

15.  

Дейнега Володимир Анатолійович

14.04.

ТзОВ „Контур”, директор

КУН

Блок „Наша Україна”

Повна вища, Воронежський інжен-будівельний інститут архітектура, архітектор

1962

16.  

Жук 

27.12.1971

ПП «ІБМ Холдінг», директор

Українська Народна Партія

Український народний блок "Костенка і Плюща"

Повна вища, Львівська

Богдан Любомирович

політехніка,  економічний факультет, економіст

17.  

Засанський Володимир Іванович

21.06.

Новороздільська міська рада, секретар ради

Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина»

Блок Юлії Тимошенко

Повна вища, Дрогобицький

1975

педінститут, педагог

18.  

Іваницький Богдан Миронович

27.03.

Новороздільський ліцей будівництва і побуту»,  викладач

Українська Соціал-Демократична Партія

Блок Юлії Тимошенко

Повна вища, Миколаївськийдержавний пед.інститут, педагог

1972

19.  

Карамушко Геннадій Анатолійович

20.01.1963

Приватний підприємець

Партія Промисловців і Підприємців України

Новороздільська міська організація "Партія Промисловців і Підприємців України"

Базова вища, Орджонікдзевський ТЕП

20.  

Козак 

15.10.1976

Новороздільський міський центр зайнятості, директор

позапартійний

Новороздільська міська організація Партіі «Реформи і Порядок

Повна вища, Львівська політехніка, інженер- електрик

Петро Ярославович

21.  

Корчинський Роман Йосипович

24.09.

ПП «Корчинська», менеджер

Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина»

Блок Юлії Тимошенко

Базова вища, Новороздільський

1975

політехнікум, енергетик

22.  

Кулик

8.04.

Зав.неврологічним відділенням Новороздільської міської лікарні

Член партії «Народний Рух України»

Блок «Наша Україна»

Освіта вища, лікар-невропатолог

Леонід

1952

Прокопович

 

23.  

Лаба Володимир Васильович

03.07.

Новороздільський ліцей будівництва і побуту», фінансист

Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина»

Блок Юлії Тимошенко

Повна вища, Харківський інститут соціального прогресу

1979

економічно-правового факультету

24.  

Ладницький Борис Михайлович

27.04.

ВАТ «ДМЗ «Карпати», голова правління

позапартійний

Блок "Наша Україна"

Повна вища, Івано-Франківський інститут нафти і газу, інженер механік

1952

25.  

Лепкий Мирослав Петрович

06.10.

ТзОВ «Водомір»,

Народний Союз «Наша Україна»

Блок "Наша Україна"

Повна вища, Львівська політехніка, механік 

1966

директор 

26.  

Лучинець Ярослав Михайлович

26.05.

ЗАТ «БУ-62», начальник відділу постачання

Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина»

Блок Юлії Тимошенко

Базова вища, Дрогобицький нафтовий технікум

1958

27.  

Мелешко Андрій Романович

13.07.

ЛД АТ «Укрінбанк», керуючий відділенням банку

Народний Союз «Наша Україна»

Блок "Наша Україна"

Повна вища, Тернопільський

1964

фінансово-економічний інститут, фінансист

28.  

Михальчук Володимир Борисович

19.03.

Новороздільська міська лікарня, хірург

позапартійний

Блок Юлії Тимошенко

Повна вища, Московський університет ім. П.Лумумби,

1967

кандидат мед. наук

29.  

вибув Міхальцов Олександр Сергійович 

20.05.1982

Новороздільське КП „Розділжитлосервіс, комендант

 

 

Повна вища, Івано-Франківський інститут менеджменту та економіки, облік і аудит, економіст

Гарасим Богдан Миколайович

 

Директор ДЮСШ „Хімік”

 

 

Повна вища. Тренер-викладач. ЛДІФК. 1999

 

01.03.1977

 

 

 

 

 

 

 

Громадянська Партія «Пора»

Новороздільська міська організація громадянської партії "Пора"

 

 

 

 

 

 

 

30.  

Павлів Володимир Іванович

06.08.

ЗОСШ №3, директор

Конгрес Українських Націоналістів

Блок "Наша Україна"

Повна вища, Львівський держуніверситет, учитель

1956

31.  

Пасемко 

06.05.

ДП «Господар»,  виконавчий директор

Народний Союз «Наша Україна»

Блок "Наша Україна"

Повна вища, Львівський політехнічний інститут, механік машинобудівник

Ігор Адамович

1962

32.  

Путас 

04.05.1972

СТ «Оферта-Плюс», юрисконсульт

Партія «Реформи і Порядок

Новороздільська міська організація Партіі «Реформи і Порядок

Повна вища, ЛНДУ ім. Франка, юрист

Ярослав Любомирович

33.  

Пшик 

19.11.1977

Приватний підприємець

Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина»

Блок Юлії Тимошенко

Професійно-технічна, Новороздільське СПТУ №6, столяр

Михайло Михайлович

34.  

Рудницький Михайло Васильович

01.01.

Новороздільська школа мистецтв, директор 

Хритстиянський Демократичний Союз

Блок "Наша Україна"

Повна вища, Львівська держкон-

1950

серваторія, вчитель музики

35.  

вибув Сапріянчук Василь Дмитрович

Петраш Павло Павлович

29.04.1973

 

 

25.11.1971

Миколаївська районна державна адміністрація, завідувач юридичним сектором

 

 

Приватний підприємець, міський ринок

 

Всеукраїнське Об’єднання “Свобода”

Новороздільська міська організація Всеукраїнського Об’єднання “Свобода”

Повна вища, Академія муніципального управління, правознавство, юрист

 

 

Повна вища, Львівський політехнічний інститут, електрик, „Львівська політехніка”, економіст

 

36.  

Смаль 

09.02.1952

«ТзОВ «Літо», бухгалтер

Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина»

Блок Юлії Тимошенко

Повна вища, Академія муніципального управління, правознавство

Василь Степанович

37.  

Соболевський Ігор 

22.07.1955

Відділ освіти Новороздільської міської ради, начальник відділу освіти

Конгрес Українських Націоналістів

Блок "Наша Україна"

Повна вища, Львівський інститут

Орестович

фізкультури, учитель

38.  

Тарнавчик Наталія Василівна

19.03.

ЗАТ «БУ-62», економіст

Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина»

Блок Юлії Тимошенко

Повна вища, Львівський політехнічний інститут, інж.-механік, економіст

1967

39.  

Туряб 

09.02.

ЗАТ „Енергія – Новий Розділ”, начальник дільниці

Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина»

Блок Юлії Тимошенко

Базова вища, Новороздільський

Михайло Ярославович

1975

політехнікум, технік-механік

40.  

Філь Олег Володимирович

17.12.1974

ПП «Шиманський», 

Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина»

Блок Юлії Тимошенко

Базова вища, Новороздільський

менеджер

політехнікум, технік електрик

41.  

Хомин Мирослава Іванівна

17.02.

Новороздільського професіного ліцею, директор

Народний Союз «Наша Україна»

Блок "Наша Україна"

Повна вища, Дрогобицький педінститут, філологічний факуль

1953

тет, філолог

42.  

Цебенко 

19.12.1971

ПП «ІБМ Холдінг», економічний радник

Партія «Реформи і Порядок»

Новороздільська міська організація Партіі «Реформи і Порядок

Базова вища, Львівський обліково-кредитний технікум, спеціальність кредит

Микола Володимирович

ний інспектор, економіст

помер

 

43.  

Чорній

13.03.1968

ЗАТ «БУ-62», головний бухгалтер

Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина»

Блок Юлії Тимошенко

Професійно-технічна, Львівське СПТУ №27, монтажник- радіоапарат

 Галина Володимирівна

 

44.  

Шалаєв 

04.11.1978

Міська газета «Вісник Розділля», кореспондент

Українська Народна Партія

Український народний блок "Костенка і Плюща"

Повна вища, ЛДАграрний університет, облік і аудит, економіст

Анатолій Олександрович

45.  

Шиманський Михайло Михайлович

14.04.

Приватний підприємець

Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина»

Блок Юлії Тимошенко

Повна вища, Львівський політехнічний інститут, інженер - енергетик

1975

46.  

Якимишин Ярослав Теодорович

22.10.1947

МПП «Олімп», директор

Народний Рух України

Блок "Наша Україна"

Повна вища, Дніпропетровський гірничий інститут, кандидат технічних наук

Останє оновлення ( 19.11.2008 )
 
Наступна >
 
Top! Image Image Top!