www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення виконавчого комітету (2008р.) arrow Рішення № 472 від 16.09.2008р.
05.07.2020
 
 
Рішення № 472 від 16.09.2008р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.12.2008
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ № 472

16 вересня 2008 року
Про культурно-просвітницьку 
роботу комунальних установ міста
     

 Заслухавши та обговоривши доповідь начальника відділу з питань гуманітарної політики Єсауленко О. П. виконком відзначив, що культурно-просвітницька робота – це система заходів, що сприяє підвищенню культурного рівня населення, розвиткові творчих здібностей та організації культурного дозвілля. Цей напрямок є першочерговим завданням усіх установ культури міста.

Установи культури працюють над задоволенням творчих потреб для різних верств та вікових категорій мешканців міста, а також на збереження культурної спадщини, розвиток народної культури, мови, фольклору, художніх промислів і ремесел. Окремі установи міста такі, як КУ МЦ „Лілея” та ПК „Юність” фактично не функціонують і не виконують покладені на них завдання.

Враховуючи пропозиції начальника відділу та членів виконавчого комітету, відповідно до ст. ст. 29, 32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Новороздільської міської ради

В И Р І Ш И В: 

1 Культурно – просвітницьку роботу МКПЦ „Молодість”, МЦБС та школи мистецтв вважати задовільною, КУ МЦ „Лілея”, ПК „Юність” – вважати  незадовільною.

2 Директору МЦБС Лапчук О. Б.  – опрацювати нові форми популяризації книг, а  саме українських видавців.

3 Відділу з питань гуманітарної політики (начальник Єсауленко О. П.) розробити та подати на затвердження Положення про створення ради з питань культури.

4 Директору МКПЦ „Молодість” Сагало І. І. розробити та подати на затвердження        виконавчого комітету заходи спрямовані на впровадження нових форм та покращення культурно - просвітницької роботи.

5 Директору школи мистецтв Рудницькому М. В. активізувати роботу художніх колективів та брати активну участь  у загально – міських заходах.

6  Начальнику відділу з питань гуманітарної політики Єсауленко О. П. із залученням начальнику фінансового управління Ричагівського І. І., начальника юридичного відділу Сидорко Ю. Б. та начальника відділу комунального майна і приватизації Наконечного М. М в термін до 15.10.2008р. проаналізувати та подати пропозиції міському голові щодо подальшого функціонування КУ МЦ „Лілея”. 

7 Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря ради Засанського   В. І. 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                            Володимир ТУЗ
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!