www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення виконавчого комітету (2009р.) arrow Рішення виконкому від 30 червня 2009 року (259 - 295)
26.02.2021
 
 
Рішення виконкому від 30 червня 2009 року (259 - 295) Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
30.11.2009

ЛЬВІВСЬКА  ОБЛАСТЬ

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

ПРОТОКОЛ № 9

 

засідання виконавчого комітету

 

 

 30 червня 2009 року

 

Рішення від 259 до 295

 

м.  Новий Розділ 

 2009 рік


НОВОРОЗДІЛЬСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я № 296

17 липня  2009 року
Про підсумки виконання бюджету
за перше півріччя  2009 року

 

        Заслухавши та обговоривши  звіт начальника фінансового управління

Ричагівського І.І. про підсумки виконання міського бюджету за перше півріччя 2009р., відповідно до ст.ст. 28, 59, 73 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Виконавчий комітет Новороздільської міської ради

 

 В И Р І Ш И В:

 

1 Вважати підсумки виконання міського бюджету за перше півріччя 2009р.-  задовільними.

2 Комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та  податкового  боргу (голова комісії Нікітін М. К.) на протязі   липня-серпня   поточного   року заслухати  керівників підприємств, які допустили найбільшу заборгованість по заробітній платі та податках.

 3 Керівникам підприємств, які допустили найбільшу заборгованість по зарплаті та податках до бюджету, посилити контроль за їх сплатою і до 01.09.2009р. скласти графік її погашення.

 4 Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову

Туза В.М.

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                Володимир  ТУЗ

 

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я № 297

17  липня 2009 року
Про стан та організацію виконання законодавства України  з
питань захисту населення і територій міста від надзвичайних 
ситуацій техногенного та природного характеру

    Заслухавши і обговоривши інформацію начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, правоохоронної та оборонно-мобілізаційної роботи Іванюри С.С. про стан та організацію виконання законодавства України з питань захисту населення і територій міста від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру,  відповідно до п.3 ст. 36, ст. 73 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Новороздільської міської ради

В И Р І Ш И В :

           1.  Роботу відділу з питань надзвичайних ситуацій, правоохоронної та оборонно-мобілізаційної роботи міської ради за звітний період вважати задовільною.

           2.  Начальнику відділу з питань НС, правоохоронної та ОМР міської ради Іванюрі С.С. у взаємодії з Новороздільським міським відділом ГУ МНС України в Львівській області, забезпечити виконання заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій та мінімізації їх наслідків відповідно до вимог законів і підзаконних актів.

          3.  Керівникам підприємств, установ та організацій  в межах своєї компетенції:

             - неухильно виконувати чинне законодавство України з питань цивільного захисту (цивільної оборони) населення і територій міста від можливих надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру;

             - підготувати необхідну документацію, сили та засоби (в т. ч. аварійно-рятувальні формування і об’єктові резерви матеріально-технічних ресурсів) до комплексної перевірки реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, стану та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки, яка буде проводитись в грудні 2009 р,  за планом  роботи МНС України;

    -  відповідно до вимог Законів України „Про цивільну оборону України” та „Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру” до 1 листопада 2009 року забезпечити надання щорічної доповіді про стан цивільного захисту (цивільної оборони) у відділ з питань НС, правоохоронної та ОМР Новороздільської міської ради,  згідно з наданим зразком;

    - до 15.11.2009 року надати у відділ з питань НС, правоохоронної та ОМР Новороздільської міської ради заявки на підготовку у 2009 році керівного складу і фахівців ЦО та ЦЗ в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області, згідно з наданим в листопаді 2007 року зразком.

 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови – голову комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Нікітіна  М. К.

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                Володимир  ТУЗ

 

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я №  298

17 липня  2009 року
Про роботу відділів, управлінь  виконкому 
Новороздільської міської ради 
за 1 півріччя 2009 року 

Заслухавши та обговоривши інформацію керуючого справами виконкому Мельнікова А. В. про звіти керівників структурних підрозділів виконавчих органів Новороздільської міської ради про роботу відповідних відділів і управлінь у першому півріччя 2009 року, виконком Новороздільської міської ради відзначив, що відділами та управліннями виконкому робота по виконанню власних самоврядних та делегованих повноважень ведеться належним чином, відповідно до п.2, ч.2, ст. 52, ст. ст. 53, 54,

 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Новороздільської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1  Роботу відділів та  управлінь Новороздільської міської ради у першому півріччі 2009 року,  вважати задовільною.

2 Начальникам управлінь та відділів міської ради постійно вживати заходів до удосконалення роботи підпорядкованих структурних підрозділів, неухильного дотримання трудової дисципліни та внутрішнього трудового розпорядку, техніки безпеки, охорони праці,  впорядкувати свій внутрішній документообіг.

3  Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Нікітіна М. К.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                Володимир  ТУЗ

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я №  299

    
17 липня  2009 року
Про роботу із зверненнями громадян 
у І півріччі 2009 року

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника організаційного відділу

Цибеняк Т. Я. про підсумки роботи виконавчих органів Новороздільської міської ради щодо розгляду звернень громадян у першому півріччі 2009 року, на виконання Указу Президента України від 07.02.08 р.№ 109 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування”, Рішення колегії обласної державної адміністрації № 6 від 05.03.09р.”Про підсумки роботи із зверненнями громадян у 2008 році”, відповідно до Закону України “Про звернення громадян”, ст.ст. 38, 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Новороздільської міської ради

В И Р І Ш И В:

1 Роботу  посадових осіб  виконавчих органів Новороздільської міської ради щодо розгляду звернень громадян за перше півріччя 2009 року та контролю за виконанням Закону України „Про звернення громадян” – визнати відповідною вимогам встановлених законодавством, показники роботи  - позитивними.

2  Начальникам управлінь та відділів міської ради у другому півріччі 2009 року:

-  неухильно дотримуватися Закону України   „Про звернення громадян”;

-  точно дотримуватися графіку особистого прийому громадян;

- оперативно у відповідності до чинного законодавства України реагувати на порушення прав та законних інтересів громадян.

- здійснити додаткові заходи щодо зменшення кількості звернень громадян до органів вищого рівня, повторних звернень.   

3. Керівникам підприємств житлово-комунальної сфери обслуговування відповідно до компетенції та з дотриманням законодавства щодо звернення громадян надавати обґрунтовані відповіді з мотивованими роз’ясненнями на скарги мешканців щодо обслуговування та  оперативно вживати заходів щодо усунення порушень.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на  керуючого справами виконкому Мельнікова А. В.

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                Володимир  ТУЗ

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я №  300

17 липня  2009 року
Про погодження переліку житлових будинків
м. Новий Розділ дахи яких, потребують 
проведення аварійно-відновлювального  
(капітального) ремонту, або реконструкції 
в 2010 році

  Розглянувши та обговоривши поданий КП „Розділжитлосервіс” перелік житлових будинків міста Новий Розділ, дахи яких потребують проведення аварійно-відновлювального  (капітального) ремонту в 2010 році, або реконструкції, складений на основі акта обстеження від 18.03.09р. комісії з надзвичайних ситуацій Новороздільської міської ради, з метою обґрунтування черговості та необхідного обсягу фінансування на виконання заходів, відповідно до ст. 27, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новороздільської міської ради

 

В И Р І Ш И В: 

 

1. Погодити перелік житлових будинків міста Новий Розділ дахи яких, потребують  проведення аварійно-відновлювального (капітального) ремонту в 2010 році, згідно додатку.

2. Доручити КП „Розділжитлосервіс” (керуючий Степаніщев А.С.) в місячний термін розробити та затвердити проектно-кошторисну документацію на виконання запланованих робіт.

 3. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови Шайногу О. І. 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                Володимир  ТУЗ

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я № 301

 

17 липня  2009 року
Про внесення змін до Положення про робочу
групу з організації (впорядкування) прийому дітей
у дошкільні навчальні заклади м. Новий Розділ, 
затвердженого рішенням виконкому
№ 420 від 19.08.08р.

З метою удосконалення організації (впорядкування) прийому дітей у дошкільні навчальні заклади м. Новий Розділ, на підставі узагальнення  досвіду роботи робочої групи, відповідно до Закону України „Про дошкільну освіту”, Постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Положення про дошкільний навчальний заклад” від 12.03.2003р. № 305, пп. 1 п. „а” ст. 32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Новороздільської міської ради  

В И Р І Ш И В:

 

1 Внести зміни до Положення про робочу групу з організації (впорядкування) прийому дітей у дошкільні навчальні заклади м. Новий Розділ, затвердженого рішенням виконавчого комітету Новороздільської міської ради № 420 від 19.08.08р., виклавши його в новій редакції згідно Додатку.

2 У десятиденний термін опублікувати дане рішення у міській газеті „Вісник Розділля”.

3 Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря ради

Засанського В. І.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                Володимир  ТУЗ

Додаток 

                      до рішення виконавчого

                     комітету від 17.07.09 № 301

П О Л О Ж Е Н Н Я 

про робочу групу з організації (впорядкування) прийому 

дітей у дошкільні навчальні заклади м. Новий Розділ

1.       Робоча група організації (впорядкування) прийому дітей у дошкільні навчальні заклади м. Новий Розділ (далі Робоча група) утворюється за розпорядженням міського голови, підпорядковується та підконтрольна Виконавчому комітету Новороздільської міської ради та підзвітна міському голові.

2.       Робоча група в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положенням про дошкільний заклад України, (далі Положення), затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року № 305, рішенням Новороздільської міської ради, виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, іншими нормативно-правовими актами, Статутами дошкільних навчальних закладів та цим Положенням.

3.       До складу Робочої групи входять представники: служби у справах дітей, управління праці та соціального захисту населення, відділу освіти, юридичного відділу, відділу з питань гуманітарної політики, депутатської комісії з питань освіти, культури, фізичної культури, спорту та молодіжної політики (делегований комісією представник).

4.       Основною метою діяльності групи є:

-                    впорядкування вступу дітей до дошкільних навчальних закладів м. Новий Розділ;

-                    ведення обліку дітей дошкільного віку, батьки яких бажають влаштувати дитину у ДНЗ.

5.       Усі члени комісії мають рівні права, однакове право голосу.

6.       Засідання групи проводити за потреби, але не менше одного разу на квартал. Засідання є правомочним, якщо в ньому бере участь більше від половини її складу.

7.       Рішення робочої групи приймаються простою більшістю голосів членів комісії, присутніх на засіданні.

 

Організація прийому дітей у ДНЗ

 

8.       Громадяни України незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак мають рівні права на здобуття дошкільної освіти у дошкільних навчальних закладах м. Новий Розділ.

9.       Прийом дітей у дошкільний навчальний заклад здійснюється завідувачами ДНЗ на підставі скерування робочої групи на підставі заяви батьків або осіб, які їх заміняють, медичної довідки про стан здоров»я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження. Скерування Робочої групи до ДНЗ, зберігається в особовій справі дитини. Бланк скерування затверджується на засіданні Робочої групи.

10.   Для одержання скерування Робочої групи батьки або особи, які їх заміняють, пишуть заяви на ім’я голови Робочої групи із зазначенням дати народження дитини, ДНЗ до якого батьки хочуть влаштувати дитину. До заяви додається копія свідоцтва про народження дитини, довідка про склад сім»ї.

11.   Приймаються заяви від батьків дітей, яким на момент 1 вересня року, в якому дитина поступає в ДНЗ виповниться:

-                    ясельна група – 2 роки;

-                    молодша група – 3 роки;

-                    середня група – 4 роки.

12.   На підставі заяви батьків або осіб, що їх заміняють т а поданих документів, дані про дитину вносяться до електронного реєстру – обліку дітей дошкільного віку. Електронний реєстр ведеться за віковими ознаками та розміщується на сайті міської ради. У відповідній графі біля прізвища кожної дитини зазначається ДНЗ, куди бажають направити її батьки.

13.    Прийом заяв Робочою групою проводиться на загальних підставах протягом року кожного першого понеділка місяця з 14.30 год. До 16.30 год. У приміщенні виконавчого комітету Новороздільської міської ради.

14.    Робоча група скеровує дитину до ДНЗ на підставі листа-повідомлення завідуючих ДНЗ про наявність вільних місць. Всі скерування реєструються в журналі реєстрації скерувань.

15.    Скерування дійсне протягом двох місяців з дня видачі. Якщо група у ДНЗ, зазначеному в заяві батьків, сформована, дитина, за згодою батьків, скеровується в інший ДНЗ  за наявності вільних місць.

16.    Діти, які потребують особливих умов догляду (із вадами мовлення, проблемами здоров»я, розвитку, тощо) до загального обліку не зачисляються. Скерування для них дає психолого-медико-педагогічна консультація при відділі освіти виконавчого комітету Новороздільської міської ради.

17.    В окремих випадках, на підставі клопотання компетентних у справах дітей служб та інших організацій, робоча група може прийняти рішення про скерування дитини у ДНЗ поза чергою. Дане рішення підлягає затвердженню виконкомом Новороздільської міської ради.

18.    Наповнюваність новостворених груп у відповідних ДНЗ відбувається за даними електронного реєстру і в порядку, визначеному цим положенням.

19.   Батькам (особи, які їх заміняють) дитини, яка скеровується у ДНЗ,  повідомляється про можливість влаштування дитини та роз’яснюються подальші дії.

20.    У випадку, коли батьки (особи, які їх заміняють) дитини не з’явились для одержання скерування дитини у ДНЗ протягом одного місяця з дня отримання ними повідомлення, дані про перебування дитини у електронному реєстрі зберігаються, а можливість скерування у ДНЗ переходить до наступної по черзі дитини.

21.    З досягненням відповідного віку, зазначеного в Положенні про дошкільний навчальний заклад, дитина переводиться з однієї вікової групи в іншу із врахуванням місця у черзі у попередній віковій групі. Оновлений електронний реєстр розміщується на сайті Новороздільської міської ради не пізніше 15 вересня поточного року.

22.    Діти, яким виповнилося 6 (шість) років і які перебувають у електронному реєстрі на влаштування у ДНЗ, автоматично вибувають з обліку. 

 

Керуючий справами виконкому                                              Анатолій Мельніков

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я № 314

17 липня  2009 року
Про внесення змін до рішення № 622 від  
09.12. 08 року „Про погодження переліку
об’єктів соціальної сфери м. Новий Розділ,
які пропонуються для включення до
проекту Програми підтримки розвитку малих
міст Львівської області на 2009-2011 рік”

Розглянувши лист клопотання в о. головного лікаря Новороздільської міської лікарні Шелудько О. Я., з метою стимулювання проведення енергоощадних заходів на об’єктах бюджетної сфери міста, взявши до уваги пропозиції фінансового управління (начальник Ричагівсьий І. І.) щодо ефективного спрямування бюджетних коштів, відповідно до ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новороздільської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Новороздільської міської ради від  9 грудня 2008 року №622 „Про погодження переліку об’єктів соціальної сфери м. Новий Розділ, які пропонуються для включення до проекту Програми підтримки розвитку малих міст Львівської області на 2009-2011 рік”, а саме:

1.1. Доповнити рішення пунктом „1.9”:

„1.9. Реконструкція котельні Новороздільської міської лікарні, в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації”;

1.2. П. 2 викласти у новій редакції:

„2. Затвердити проектно-кошторисну документацію на виконання робіт, які передбачені п.п.1.1-1.9. даного рішення”.

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                Володимир  ТУЗ

 

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я № 315

17 липня  2009 року
Про погодження доповнення переліку 
об’єктів комунальної власності, 
які підлягають приватизації у 2009 році

 Заслухавши інформацію міського голови Туза В. М. щодо звернення почесного громадянина міста Новий Розділ Здолини М. М. (проживає: вул. Мазепи, 10, кв. 12) від 01.07.2009р. за № З-533 про приватизацію не житлового підвального приміщення загальною площею 20м2  по вул. Мазепи, 10 в м. Новий Розділ Львівської області, яке знаходиться у його користуванні відповідно до рішення виконкому № 550 від 30.12.05р., беручи до уваги рекомендації конкурсної комісії з питань оренди майна територіальної громади м. Новий Розділ від 08.07.09р. (протокол № 5), відповідно п.4 ч. 1 ст.29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Новороздільської міської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1 Рекомендувати сесії міської ради включити в Програму приватизації на 2009 рік не житлове підвальне приміщення загальною площею 20м2  по вул. Мазепи, 10 в м. Новий Розділ Львівської області шляхом викупу.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                Володимир  ТУЗ

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я № 317

17 липня  2009 року
Про заходи щодо збереження 
від пошкоджень кабельних ліній 
зв'язку на території міської ради

Розглянувши та обговоривши лист начальника Регіонального центру технічної експлуатації транспортної телекомунікаційної мережі № 6 Олексіна М. І. № 1915 від 24.06.09р., з метою попередження порушень "Правил охорони ліній електрозв'язку", затвер­джених постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 1996 р. №135 та забезпечення стабільного функціонування діючих мереж електрозв'язку, недопу­щення їх пошкодження, відповідно до пп.8, пп.9  п. „а” ст. 31, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новороздільської міської ради

В И Р І Ш И В:

 

1. Відділу містобудування, архітектури та будівництва (начальник Бурбела М. М.)  та відділу комунального майна та приватизації (начальник Наконечний М. М.):

1.1 Під час надання для будівництва земельних ділянок, по яких проходять лінії

електрозв’язку ВАТ „Укртелеком”, позначати проходження цих ліній на планах забудови і вимагати від забудовників попереднього узгодження будівельних робіт з відповідними підрозділами, у віданні яких перебувають зазначені лінії.

1.2 Сприяти у дотриманні ордерної (дозвільної) системи фізичними та

юридичними особами при виконанні різного роду будівельних, монтажних, вибухових, земляних, геологознімальних, пошукових (розвідувальних), геодезичних, бурових та інших робіт.

1.3.  Забезпечити погодження робіт з наступними підрозділами:

-  ВАТ „Укртелеком” Львівською філією ВАТ „Укртелеком”, 79000, м. Львів,

вул. Словацького, 1; (032) 297-02-28, 297-12-21;

- регіональним центром технічної експлуатації транспортної телекомунікаційної мережі №6 Філії „Дирекція первинної мережі ВАТ „Укртелеком”, м. Львів,

вул. Пекарська, 41, або виробничими підрозділами РЦТЕТТМ-6:

-     цехом   технічної  експлуатації  транспортної  телекомунікаційної  мережі  № 1

(ЦТЕТТМ-1), 79014, м. Львів, вул. Круп’ярська, 20; тел. (032) 261-43-67;

-     дільницею з експлуатації лінійно — кабельних  споруд №614  (ДЕЛКС-614),

82400, м. Стрий, вул. Добрівлянська, 45; тел. (03245) 5-21-30, 5-30-63, 5-25-25.

2. Керівникам підприємств, установ та організацій, не залежно від форм власності, яким надані у власність, постійне або тимчасове користування земельні ділянки, по яких проходять лінії електрозв’язку, або на тих, що мають землерийну техніку та механізми:

2.1 Призначити осіб, відповідальних за збереження ліній електрозв’язку і проведення інструктажу стосовно виконання робіт в охоронних зонах цих ліній.

2.2 Надавати можливість представникам ВАТ „Укртелеком” своєчасно ознайом­люватись з планами ремонтних (будівельних) робіт, робіт з реконструкції об’єктів, споруд та комунікацій з метою проведення заходів щодо збереження ліній електрозв’язку.

2.3 Забезпечити доступ технічного персоналу ВАТ "Укртелеком", у віданні яких

перебувають лінії електрозв'язку, до цих ліній відповідно до вимог чинного законодавства.

3 Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Нікітіна М. К.

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                Володимир  ТУЗ

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я № 318

17 липня  2009 року
Про стан охорони праці на підприємствах 
в установах та організаціях міста

Заслухавши та обговоривши доповідь Улько С.М.   начальника  відділу з питань праці та господарської  діяльності управління праці та соціального захисту населення міської ради на підприємствах в установах та організаціях міста, беручи до уваги доручення міського голови на апаратній нараді 13.07.09р, відповідно до Закону України «Про охорону праці», ст.ст. 34, 40,  ч. 1, ст. 52, ч. 6 ст. 59, ч.1 ст.73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новороздільської міської ради,

 

 В И Р І Ш И В:

 

І   Визнати стан охорони праці у місті Новий Розділ задовільним.

2 Начальнику управління праці та соціального захисту населення міської ради Калінчук Г. А. у зв’язку із нещасними випадками в процесі провадження господарської діяльності на підприємствах міста вжити заходів до ініціювання проведення перевірок на цих підприємствах на предмет дотримання охорони праці та техніки безпеки.

3  Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Нікітіна М. К.

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                Володимир  ТУЗ
Останє оновлення ( 30.11.2009 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!