www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення виконавчого комітету (2009р.) arrow Рішення № 476 від 17.11.2009р.
24.02.2021
 
 
Рішення № 476 від 17.11.2009р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.08.2010
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ № 476

17 листопада  2009 року 
Про затвердження Положення про
порядок влаштування огорож земельних 
ділянок в м. Новий Розділ

З метою дотримання художньо – естетичних вимог у проектуванні та влаштуванні огороджень земельних ділянок садибної забудови, земельних ділянок багатоповерхової забудови та ділянок зі сторони магістральних вулиць і доріг, а також житлових вулиць місцевого значення і провулків у місті Новий Розділ, дотримання відкритості і візуальної доступності у житловій забудові міста та враховуючи те, що чинними законодавчими та нормативними актами України будівництво огорож не врегульоване, внаслідок чого можуть виникати конфлікти з питання влаштування парканів, їх конструкцій, наслідків будівництва (затінення та ін.), керуючись ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п 3.19 ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» ст. 103 Земельного Кодексу України, та п. 4 Постанови Кабінету міністрів України  виконавчий комітет Новороздільської міської ради

В И Р І Ш И В:

1 Затвердити Положення про порядок влаштування огорож земельних ділянок в

м. Новий Розділ.

2 Зобов’язати власників та орендарів земельних ділянок (територій) при влаштуванні (будівництві) огорож неухильно дотримуватись Положення про порядок влаштування огорож земельних ділянок в м. Новий Розділ.

3 Контроль за виконанням рішення покласти на відділ містобудування, архітектури та будівництва.

МІСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                         Володимир   ТУЗ

Додаток

до рішення виконкому

 № 476 від 17.11.09р.

П О Л О Ж Е Н Н Я

про порядок влаштування огорож земельних ділянок 

в місті Новий Розділ

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1 Це положення розроблено відповідно до чинних державних норм і правил «Вказівки по проектуванню огорож  майданчиків та ділянок підприємств, будинків і споруд» (СН – 441- 72*).
1.2  Положення регулює порядок влаштування огорож земельних ділянок садибної забудови, земельних ділянок багатоповерхової забудови та ділянок зі сторони магістральних вулиць і доріг, а також житлових вулиць місцевого значення у місті Новому Роздолі з врахуванням естетичних і функціонально – планувальних вимог до забудови вулиць.
1.3 Дія цього Положення поширюється на всі юридичні та фізичні особи, які мають на території міста у користуванні чи у власності  земельні ділянки, що підлягають огородженню.
Примітка:
- дане положення не поширюється на влаштування огороджень режимних об´єктів;
- дане положення не поширюється на влаштування огорож між суміжними земельними ділянками на території промислової зони, влаштування яких регламентується чинними нормами і правилами (СН – 441- 72*).«Вказівки по проектуванню огорож  майданчиків та ділянок підприємств, будинків і споруд»).
2. ПЛАНУВАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ВЛАШТУВАННЯ ОГОРОЖ
2.1. Огорожі земельних ділянок повинні розташовуватися по межі земельних ділянок, визначених документами на землекористування.
2.2. У випадку розміщення будівель по межі земельних ділянок, огорожу необхідно передбачати у розривах між будівлями.
2.3 При реконструкції, або заміни огорожі на нову, остання може влаштовуватися  з відступом від «червоної лінії» вулиці, але обов´язково по лінії забудови попередньої огорожі.
3. ХУДОЖНЬО – ЕСТЕТИЧНІ ТА ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО ОГОРОЖ
3.1.              Огорожі земельних ділянок повинні відповідати високим художньо – естетичним вимогам.
3.2.              Висота огорожі ділянок садибної забудови повинна відповідати вимогам  (СН – 441- 72*), але не перевищувати 2.0 м. від рівня поверхні землі, враховуючи фундаменти у найвищій відмітці. Не враховуються до висоти огорожі підпірні стінки крутих схилів.
3.3.              Нижня, цокольна частина огорожі ділянки садибної забудови з сторони вулиці може бути глухою, висота якої не повинна перевищувати 1.40 м.
3.4.              Верхня частина огорожі ділянки садибної забудови з сторони вулиці повинна бути прозорою. Коефіцієнт прозорості (відношення глухих частин огорожі до прозорих)  не повинен бути меншим за 30  (тридцять) відсотків.
3.5.              Огорожа ділянок садибної забудови між сусідніми земельними ділянками повинна бути прозорою. Коефіцієнт прозорості (відношення глухих частин огорожі до прозорих)  не повинен бути меншим за 80  (вісімдесят) відсотків. Цей пункт не поширюється  на випадки  досягнення згоди між сусідами на встановлення іншого виду огорожі.
3.6.              Огорожа земельних ділянок громадської та багатоповерхової житлової забудови не повинна перевищувати 0.7 м. від рівня поверхні землі, враховуючи фундаменти у найвищій відмітці, відповідати високим художньо – естетичним вимогам і виконуватися з металевими декоративними елементами;
3.7.              Улаштування декоративної огорожі навколо майданчиків літніх кафе(літні майданчики для торгівлі і обслуговування населення без навісів) допускається висотою до 1.0 м
3.8.              Для влаштування огорожі необхідно передбачати природні та традиційні матеріали, а також металеві елементи (кований та прокатний метал, металева сітка).
4. ВИМОГИ ДО ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ
4.1 Проектна документація на влаштування огорожі виконується професійними проектантами, які мають відповідну ліцензію на проектні роботи або патент.
4.2.   Проект огорожі повинен виконуватися у складі проекту на будівництво чи реконструкцію об’єкту, або окремим проектом на влаштування огорожі.
4.3. До складу проектної документації на влаштування огорожі входять такі документи:
-   Документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою;
-   Генплан ділянки з «червоними лініями» вулиці М 1:500;
-   План огорожі М 1: 100 або М 1: 200;
-   Розгортка огорожі М 1 : 50 або М 1: 100;
-   Розрізи огорожі М 1: 100 або М 1: 200;
-   Фрагмент огорожі, робочі креслення воріт, хвіртки М 1: 10 або М 1: 20;
4.4. Проект огорожі погоджується з відділом містобудування, архітектури та будівництва у встановленому порядку та отримується дозвіл на виконання будівельних робіт в Інспекції Державного архітектурно – будівельного контролю у Львівській області відповідно до «Положення про надання дозволу на виконання будівельних робіт » ( Наказ Держбуду № 273 від 5 грудня 2000 року).
5. ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛІВ НА ВЛАШТУВАННЯ ОГОРОЖ ТА 
ПОРЯДОК ПРИЙНЯТТЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ
5.1. Дозвіл на влаштування огорожі на збудований об´єкт, у випадку проведення реконструкції об´єкту або необхідності проведення робіт із заміни існуючої чи встановлення нової огорожі надається рішенням виконавчого комітету 
5.2.  Вимоги до проектування огорожі визначаються  окремим завданням або у складі завдання на проектування об´єкта будівництва чи реконструкції;
5.3.   Прийняття в експлуатацію огорожі здійснюється одночасно з прийняттям об’єкту в експлуатацію Державною приймальною комісією або   комісією в складі:
-   представника інспекції ДАБК у Львівській області;
-   представника відділу містобудування, архітектури та будівництва;
-   автора проекту;
-   генпідрядника;
-   замовника (забудовника) 
Керуючий справами виконкому      А. Мельніков
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!