www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення виконавчого комітету (2009р.) arrow Рішення № 535 від 15.12.2009р.
24.02.2021
 
 
Рішення № 535 від 15.12.2009р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.08.2010
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ № 535

15 грудня  2009 року
Про здійснення заходів щодо 
регулювання чисельності 
безпритульних тварин у м. Новий Розділ.  

Розглянувши та обговоривши припис головного державного санітарного лікаря Миколаївського району Чейпеша Ю. Ю. від 04.12.09р. № 2717/08, щодо профілактики боротьби зі сказом, лист головного лікаря Новороздільської міської лікарні № 794 від 10.11.09р. щодо профілактики грибкових захворювань (мікроспорії), колективний лист мешканців будинку № 3 по вул. Шептицького щодо вжиття заходів до безпритульних собак, з метою виконання  заходів по ліквідації сказу серед диких тварин та очистки околиць міста від безпритульних блукаючих собак та інших підозрілих бездоглядних домашніх та диких тварин, запобігання виникнення і поширення небезпечних хвороб серед населення міста, відповідно до п.17 розділу 5.9  Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м. Новий Розділ, затверджених рішенням ХХІІІ сесії V демократичного скликання від 18.12.08 № 536, ст. 40, ч.1 ст. 52  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

ВИРІШИВ: 

1 Просити Новороздільське товариство мисливців та рибалок (голова Довгий І. Т.) про проведення відлову (відстрілу) бездоглядних блукаючих собак та інших підозрілих  домашніх тварин в околицях міста Новий Розділ  з 20.12.09р. по 20.02.10р.  з 24.00 год. до 04.00 год. та забезпечити відправку пат матеріалу на сказ у Миколаївську державну лабораторію ветмедицини.

2 Голові товариства  Довгому І. Т. перед кожним проведенням вищеназваної акції  проводити інструктування мисливців та забезпечувати дотримання правил  її проведення..

3  Начальнику міського відділення міліції п. Стефурі А. М. перед кожним проведенням Акції проводити інструктування мисливців та  забезпечувати її безпечне виконання.

4  Керуючому КП „Розділжитлосервіс” Міхальцову С. В. по заявці голови Новороздільського товариства мисливців та рибалок виділяти транспорт для  перевезення  тварин в місця їх утримання та утилізації.

5  Відділу комунального майна та приватизації (начальник Наконечний М. М.) Інформувати  громадськість  міста  через  міську    газету    „Вісник       Роділля” про випадки виявлення сказу у диких тварин, а також  про  те,  що відповідно до  „Правил  утримання  собак, котів і хижих тварин  у  населених  пунктах  Української  РСР ”,  власники  домашніх  тварин зобов’язані зареєструвати їх в міській ветлікарні, провести  щеплення тварин від сказу та чумки та отримати паспорт на тварину, а суб’єктам підприємницької діяльності, які використовують для охорони території сторожових собак, утримувати їх виключно, в ізольованих  вольєрах та клітках.

6 Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Шайногу О. І.

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                            Володимир  ТУЗ

 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!