www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення виконавчого комітету 2010р. arrow Рішення № 163 від 7.05.2010р.
04.12.2021
 
 
Рішення № 163 від 7.05.2010р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.08.2010
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ № 163

7 травня 2010 року 

 

Про погодження схеми закріплення

прибудинкових територій 

за житловими будинками  в м. Новий Розділ

Розглянувши розроблену схему закріплення при будинкових територій за житловими будинками м. Новий Розділ, узявши до уваги рекомендації комісії, створеної на підставі розпорядження міського голови № 207 від 27.10.2009р. „Про створення комісії з питань реформування житлово-комунального господарства м. Новий Розділ”, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків споруд та прибудинкових територій" від 20 травня 2009 року № 529, Закону України „Про житлово-комунальні послуги", Закону України «Про планування і забудову територій», ст.30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Новороздільської міської ради 

 

В И Р І Ш И В:

1. Погодити схему закріплення прибудинкових територій за житловими будинками міста Новий Розділ, розроблену відділом містобудування, архітектури та будівництва Новороздільської міської ради і КП „Розділжитлосервіс”. 

2. Погоджену схему закріплення прибудинкових територій за житловими будинками міста Новий Розділ подати на затвердження сесії міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови

Шайногу О.І.

 

 

МІСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                         Володимир   ТУЗ

 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!