www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення виконавчого комітету 2010р. arrow Рішення № 160 від 7.05.2010р.
04.12.2021
 
 
Рішення № 160 від 7.05.2010р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.05.2010
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ № 160

7 травня 2010 року
Про розгляд припису головного державного 
санітарного лікаря  «Про відкриття баз та місць
масового відпочинку в літній сезон»

Розглянувши та обговоривши припис головного державного санітарного лікаря Миколаївського району від 16.04.10р. № 1037/01 «Про відкриття баз та місць масового відпочинку в літній сезон» виконавчий комітет відзначає, що на території  міста Новий Розділ та прилеглих територій усі водойми є технічними, і не мають статусу зон відпочинку. У зв’язку з цим кошти на усунення недоліків та підготовки озер для масового організованого відпочинку виділені бути не можуть,  відповідно до ст. 47 Водного кодексу України, пп. 7, п. „а”, ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Новороздільської міської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Заборонити  купання,  організацію спортивних і інших заходів на воді у всіх водоймах на території міста Новий Розділ. 

2. Заборонити користування на  водних об׳єктах на території міста човнами, які не  зареєстровані і  не  пройшли щорічного  технічного огляду.  

3. Власникам (орендарям) водойм до 20.05.10р. встановити (поновити) попереджувальні щити про заборону  купання і організацію спортивно-оздоровчих заходів на воді та  біля водойм. 

4. Власникам  (орендарям) водойм постійно  підтримувати у належному санітарному стані, водне плесо  та прилеглу до водойм територію у відповідності з  вимогами діючого законодавства.

5.  Дане рішення подати на затвердження сесії міської ради.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Нікітіна М. К.

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                 Володимир  ТУЗ

 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!