www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення виконавчого комітету 2010р. arrow Рішення № 236 від 13.07.2010р.
21.10.2021
 
 
Рішення № 236 від 13.07.2010р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.01.2011
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ № 236

13 липня 2010 року
Про стан охорони праці на підприємствах 
в установах та організаціях міста

Заслухавши та обговоривши доповідь начальника  відділу з питань праці та господарської  діяльності управління праці та соціального захисту населення міської ради Улька С. М.   на підприємствах в установах та організаціях міста, беручи до уваги доручення міського голови на апаратній нараді 13.07.09р, відповідно до Закону України «Про охорону праці», ст.ст. 34, 40,  ч. 1, ст. 52, ч. 6 ст. 59, ч.1 ст.73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новороздільської міської ради,

 В И Р І Ш И В:

1   Визнати стан охорони праці у місті Новий Розділ задовільним.

2 Начальнику управління праці та соціального захисту населення міської ради Калінчук Г. А.  з метою недопущення нещасних випадків в процесі провадження господарської діяльності  посилити контроль за дотриманням охорони праці та техніки безпеки на підприємствах міста. Особливу увагу звернути на підприємства де дані випадки вже мали місце.

3  Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Нікітіна М. К.

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА          (підпис)             Володимир ТУЗ

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про стан охорони праці на підприємствах  в установах та організаціях міста

      Протягом І півріччя 2009р. проведено 24 обстеження підприємств,установ та організацій з питань дотримання законодавства з охорони праці. Не виявлено порушень на 5 підприємствах міста, а саме:

1.Новороздільський міський центр зайнятості населення

2.ТзОВ “ОДВ Електрик”

3.Новороздільська міська лікарня

4.Роздільське ДГХП “Сірка”

5.Відділ освіти Н.Роздільської міської ради 

   На даних підприємствах створена служба охорони праці,призначені посадові особи, які забезпечують вирішення конкретних питань охорони праці, затверджують положення, інструкції, інші акти з охорони праці та встановлюють правила виконання робіт і поведінки на території підприємства, робочих місцях, відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці. 

   Виявлено 82 порушення(пунктів припису) на 24 перевірених підприємствах:

ПП “Дукач Р.В.”,ПП Лялюк Д.В.,СПД “Шайгец П.М.”,ПП Якимишин Л.Я.,ПП Недєльська І.І.,ТзОВ  НВФ “Реагент”,ЗАТ “БУ-62”,Новороздільський міський центр зайнятості населення,ТзОВ “Компанія Роял-Флекс”,ПП Гладун В.В.,ТзОВ “Фенікс-Н”,ПП Карамушко Г.А.,ВТП “Берегиня”,Спільне Українсько Польське Підприємство “Либідь”,ПП Пшик М.М.,ПП Стегніцька І.В.,ПП “Фармавент”,МПП “Галант”,ПП “Дім”,ПП Цюра А.С.,ТзОВ “Літо ЛТД”,ПП Скуйбіда Г.І.,СП ТзОВ “Пікало”,ТзОВ  НВФ “Інотех”.

   На більшості перелічених підприємств не призначені посадові особи з охорони праці, не розроблені та не затверджені положення, інструкції, інші акти з охорони праці. Керівники та посадові особи не пройшли навчання з охорони праці, не проведена перевірка контуру заземлення електрообладнання, відсутні інструкції з охорони праці на робочих місцях. В приміщеннях біля електророзеток не вказана величина робочої напруги. В більшості перевірених підприємств не виділяються кошти в розмірі 0,5% від річного фонду оплати праці на забезпечення організації охорони праці. Не організовується проведення повторних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці.

    Проведено 2 обстеження за участю представників пожежного нагляду та 1 обстеження за участю представників СЕС. Прийняв участь в складі комплексної перевірки на ТзОВ  “Контур”.

    Опубліковано матеріалів в пресі-2.Надано 46 консультацій підприємствам(працівникам) з питань охорони праці. Підготовлено 3 методичні рекомендацій підприємствам міста. Розроблено 5 інструкцій з охорони праці. На магнітних носіях та в паперовому вигляді підприємствам надані положення, інструкції, законодавчі акти з охорони праці для використання в роботі.

     Проведено зустрічі з представниками підприємств, на яких розглянуті питання виробничого та невиробничого травматизму, аналіз випадків травмування населення міста, організація роботи, щодо забезпечення безпеки людей на дорогах та реалізація заходів щодо їх запобігання;стан техногенної безпеки об’єктів, які працюють на природному, зрідженому газі, протипожежний стан гуртожитків та забезпечення безпечних умов проживання мешканців;технічний та протипожежний стан житлових та адміністративних будинків у старій частині міста;виробничий травматизм в галузі будівництва;стан охорони праці на об’єктах деревообробки;профілактика дитячого травматизму.

 

 Начальник  відділу з питань праці та господарської 

 діяльності управління праці та соціального захисту 

населення міської ради             (підпис)                 С.М. Улько 

 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!