www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення виконавчого комітету 2010р. arrow Рішення № 352 від 19.10.2010р.
21.10.2021
 
 
Рішення № 352 від 19.10.2010р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.01.2011
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ № 352

19 жовтня  2010 року 
Про стан громадсько-патріотичного
та правового виховання молоді 
       Заслухавши та обговоривши доповідь начальника відділу з питань гуманітарної політики Єсауленко Оксани Павлівни про стан громадсько – патріотичного та правового виховання молоді в місті Новий Розділ, враховуючи вищенаведене, відповідно до ст.32 закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Новороздільської міської ради
 В И Р І Ш И В:

1 Стан роботи з громадсько – патріотичного та правового виховання молоді в 

м. Новий Розділ вважати задовільним.

2 Відділу з питань гуманітарної політики (начальник Єсауленко О. П.) з метою формування духовності, національної свідомості та патріотизму молоді популяризувати через засоби масової інформації, національну і історико-культурну спадщину українського народу.

3 Міському відділу освіти (начальник Соболевський І. О.) активізувати рух учнівської молоді за збереження і примноження традицій українського народу „Моя земля – земля моїх батьків”, залучати органи учнівського самоврядування до вивчення героїчного минулого українського народу, сприяти організації та проведенню в навчальних закладах пошукової та краєзнавчої роботи.

4 Директору МКПЦ „Молодість” Сагало І.І. організовувати і проводити перегляди молоддю військово-патріотичних фільмів, виступи учасників бойових дій, виступи українських діячів культури і мистецтва.

5 Головному редактору міської газети „Вісник Розділля” Басарабу І.М. постійно висвітлювати інформацію про громадсько-патріотичну роботу в місті.

6 Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря ради 

Засанського В.І.
МІСЬКИЙ ГОЛОВА          (підпис)             Володимир ТУЗ
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!