www.mis.lviv.ua
Головна arrow Доступ до публічної інформації arrow Порядок надання та оприлюднення публічної інформації
23.10.2021
 
 
Порядок надання та оприлюднення публічної інформації Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
08.06.2011

Додаток 4

до розпорядження міського голови

  124 від 31 травня 2011 року

«Про забезпечення Новороздільською 

міською радою та її виконавчими органами

доступу до публічної інформації» 

Порядок  оприлюднення Новороздільською
міською радою та її виконавчими органами
публічної інформації

  1. Даний Порядок розроблено відповідно до Законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про захист персональних даних», «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України та інших нормативно-правових актів України.

  2. Цей Порядок визначає механізм оприлюднення Новороздільською міською радою та її виконавчими органами (далі – розпорядник інформації)  публічної інформації.

  3. Публічна інформація розпорядника інформації оприлюднюється Відповідальною особою на офіційному сайті Новороздільської міської ради www.novyrozdil.lviv.ua та/або в міській газеті «Вісник Розділля», на інформаційних стендах у приміщенні розпорядника інформації або у інший, визначений міським головою, виконавчим комітетом, радою спосіб. 

  4. Інформація, яка, згідно до ч. 1 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» підлягає обов’язковому оприлюдненню, публікується на сайті міської ради невідкладно, але не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття (затвердження, погодження) документа, з одночасним занесенням інформації про ці документи до електронної Системи обліку документів, що знаходяться у Новороздільської міської ради та її виконавчих органів і містять публічну інформацію.

5. Електронна Система обліку документів, що знаходяться у Новороздільської міської ради та її виконавчих органів і містять публічну інформацію поновлюється на сайті Новороздільської міської ради відповідальною особою періодично, але не рідше одного разу на 5 днів, як правило, щотижня  в п’ятницю.

 6  Проекти рішень ради, виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, які підлягають обговоренню  оприлюднюються на офіційному сайті міської  ради не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття.

6.1 Публічному обговоренню підлягають лише рішення, що носять нормативно-правових характер.

6.2 Визначення проектів рішень, такими, що підлягають попередньому обговоренню проводиться розробниками проектів за погодженням із юридичним відділом.

6.3 Потреба у попередньому обговоренні проекту рішення, також, може бути визначена під час його прийняття (затвердження погодження) міським головою, протокольним рішенням виконавчого комітету та сесії міської ради. В такому випадку питання знімається з розгляду, або його розгляд відкладається до завершення процедури обговорення.

6.4 Не можуть бути предметом обговорення  проекти рішень (акти) індивідуальної дії, якщо вони не зачіпають інтересів сторонніх осіб, або суспільства.

7  Інформація про міський бюджет оприлюднюється відповідно до вимог, визначених Бюджетним кодексом України.

8. Посадові особи Новороздільської міської ради та її виконавчих органів невідкладно, але не пізніше 4-х днів з дня прийняття документа чи його затвердження подають в електронному вигляді  інформацію про документ Відповідальній особі, для внесення до електронної Системи обліку документів, що знаходяться у Новороздільської міської ради та її виконавчих органів і містять публічну інформацію, згідно зразка, що міститься в  Додатку 5 розпорядження. Відповідальна особа протягом одного дня систематизує її та розміщує на сайті міської ради. 

  9. У випадку порушення строків подання інформації відповідальній особі, остання зобов’язана повідомити про це службовою запискою  міського голову.

  10. Рішення, дії або бездіяльність розпорядника інформації, або відповідальної особи запитувач має право оскаржити  до суду відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                В. М. ТУЗ

Останє оновлення ( 10.06.2011 )
 
 
Top! Image Image Top!