www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської міської ради XXI сесії VI arrow Рішення № 253 від 20.07.2012р.
21.10.2021
 
 
Рішення № 253 від 20.07.2012р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.08.2012
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 253

 

від 20.07.2012 р.
м. Новий Розділ
Про звіт ТКК з вивчення питання дотримання законності 
при проведенні ремонтних робіт орендарями нежитлових приміщень, 
що перебувають у комунальній власності, та при проведенні конкурсів 
на право оренди майна територіальної громади за 2011 рік

Заслухавши проміжний звіт Тимчасової контрольної комісії з вивчення питання дотримання законності при проведенні ремонтних робіт орендарями нежитлових приміщень, що перебувають у комунальній власності, та при проведенні конкурсів на право оренди майна територіальної громади за 2011 рік, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ХХІ сесія VІ демократичного скликання Новороздільської міської ради 

В И Р І Ш И Л А :

1.      Проміжний звіт Тимчасової контрольної комісії з вивчення питання дотримання законності при проведенні ремонтних робіт орендарями нежитлових приміщень, що перебувають у комунальній власності, та при проведенні конкурсів на право оренди майна територіальної громади за 2011 рік взяти до уваги.

2.      Міському голові Тузу В. М. забезпечити до 1 вересня 2012 року розробку проектів Положення про оренду майна територіальної громади міста Новий Розділ та Порядку організації і проведення конкурсів на право оренди майна територіальної громади міста Новий Розділ, приведених у відповідність до діючого законодавства, з урахуванням викладених у проміжному звіті комісії пропозицій та зауважень, та подати їх на розгляд постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та регуляторної політики.

3.      Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань планування, бюджету, фінансів та регуляторної політики (голова Засанський В. І.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                         В. М. ТУЗ
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!