www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської МР XXIХ сесії VI д.с. arrow Рішення № 328 від 27.12.2012р.
21.10.2021
 
 
Рішення № 328 від 27.12.2012р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.01.2013
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 328

 

від 27.12.2012 р.
м. Новий Розділ
Про пайову участь замовників будівництва 
у створенні та розвитку інженерно-транспортної 
та соціальної інфраструктури міста Новий Розділ

З метою залучення коштів замовників будівництва для створення та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Новий Розділ, відповідно до ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ХХІХ сесія VІ демократичного скликання Новороздільської міської ради:

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити:

 

1.1. Порядок залучення, розрахунку розміру та використання коштів пайової участі в створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури  міста Новий Розділ (додаток №1); 

1.2. Договір про пайову участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Новий Розділ (додаток №2); 

1.3. Розрахунок величини пайової участі замовників у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Новий Розділ (додаток №3); 

1.4. Звернення про укладення договору про пайову участь замовників у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Новий Розділ (додаток №4). 

2. Відділу містобудування, архітектури та будівництва (нач. Бурбела М.М.) в містобудівних умовах та обмеженнях встановлювати вимоги щодо обов’язкової пайової участі замовників у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Новий Розділ.

3. Рекомендувати Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області здійснювати прийняття в експлуатацію об'єктів містобудування, що розташовані на території Новороздільської міської ради, виключно при наявності довідки відділу доходів фінансового управління Новороздільської міської ради про виконання умов цього рішення.

4. Рішення ХІХ сесії V демократичного скликання Новороздільської міської ради №465 від 19.06.2008 року «Про порядок залучення коштів інвесторів (замовників) на розвиток соціальної інфраструктури м. Новий Розділ» вважати таким, що втратило чинність.

5. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2013 року, але не раніше дня його офіційного оприлюднення.

6. Дане рішення довести до відома Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області, оприлюднити в міській газеті „Вісник Розділля” та на сайті Новороздільської міської ради.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та регуляторної політики (гол. Засанський В. І.).

 

МІСЬКИЙ  ГОЛОВА                               В. М. ТУЗ
Додатки
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!