www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської міської ради XXХIIсесіїVI arrow Рішення № 383 від 26.04.2013р.
30.05.2020
 
 
Рішення № 383 від 26.04.2013р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.06.2013
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 383

від 26.04.2013 р.

м. Новий Розділ

Про порядок складання, затвердження

та контролю виконання фінансових планів

комунальних підприємств 

З метою врегулювання порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів суб'єктів господарювання комунальних підприємств, засновником яких є Новороздільська міська рада, відповідно до п.9 ст.75, ч.8 ст.77, п.5 ст.89 Господарського кодексу України, відповідно до ст.26 та п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ХХХІІ сесія VІ демократичного скликання Новороздільської міської ради

 

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів суб'єктів господарювання комунальних підприємств засновником яких є Новороздільська міська рада (додається). 

2. Дане Рішення набирає чинності з дня його опублікування в міській газеті «Вісник Розділля».

3. Секретарю ради Петрашу П.П. дане рішення довести до відома  керівників підприємств, засновником яких є Новороздільська міська рада.

4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунального майна, комунального господарства та благоустрою, оренди та приватизації майна Новороздільської міської ради (гол. Бойко В.В.) та постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та регуляторної політики (гол. Засанський В.І.). 

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА      (підпис)   В. М. ТУЗ

Додаток
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!