www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської міської ради XXХIIсесіїVI arrow Рішення № 390 від 26.04.2013р.
27.05.2020
 
 
Рішення № 390 від 26.04.2013р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.06.2013
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 390

від 26.04.2013 р.
м. Новий Розділ
Про затвердження проекту „Створення комфортних 
та безпечних умов для надання населенню 
міста Новий Розділ необхідних бібліотечних, 
інформаційних, освітніх та дозвіллєвих послуг”

     Заслухавши  інформацію директора Новороздільської МЦБС Лапчук О. Б. щодо участі проекту „Створення комфортних та безпечних умов для надання населенню міста Новий Розділ необхідних бібліотечних, інформаційних, освітніх та дозвіллєвих послуг” у Всеукраїнському конкурсі проектів, що проводиться державним Фондом сприяння міському самоврядуванню в Україні, з метою встановлення безпечних та теплозберігаючих вікон у приміщеннях міських бібліотек, відповідно до п.22 ч.1 ст.26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ХХХІІ сесія VІ демократичного скликання Новороздільської міської ради 

 

В И Р І Ш И Л А :

1.      Затвердити проект «Створення комфортних та безпечних умов для надання населенню міста Новий Розділ необхідних бібліотечних, інформаційних, освітніх та    дозвіллєвих послуг».

2.      Директору Новороздільської МЦБС Лапчук О.Б. подати проект для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів, що проводиться державним Фондом сприяння міському самоврядуванню в Україні.

3.      Контроль за виконанням  даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту та молодіжної політики (гол. Чернюх Є.Я.).   

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА      (підпис)   В. М. ТУЗ
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!