www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської міської ради XXХIIсесіїVI arrow Рішення № 394 від 16.05.2013р.
27.05.2020
 
 
Рішення № 394 від 16.05.2013р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.06.2013
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 394

від 16.05.2013 р.
м. Новий Розділ
Про реалізацію проекту  «Розвиток підприємництва 
шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок 
у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення 
деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ»

 Заслухавши інформацію міського голови Туза В.М. про реалізацію проекту  «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ» в рамках Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 рр. (реєстраційний номер PBU/0486/11),  розглянувши проекти Договору про партнерство між учасниками проекту та Договору про співробітництво із Львівською ОДА, РДГХП «Сірка», відповідно до п.43 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ХХХІІ сесія VI демократичного скликання Новороздільської міської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію міського голови Туза В.М. про  реалізацію проекту  «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ» в рамках Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 (реєстраційний номер PBU/0486/11), взяти до відома.

2. Міському голові Тузу В.М:

2.1. Підписати Договір про партнерство між Новороздільською міською радою, міською ґміною Любачів, Ґміною Любачів,  Яворівською районною радою та Інститутом регіонального розвитку.

2.2. Підписати Договір про співробітництво між Новороздільською міською радою, Львівською ОДА  та РДГХП «Сірка».

2.3. Вживати всіх необхідних заходів, підписувати необхідні договори, угоди та  інші документи з метою реалізації Проекту. 

3. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  постійні комісії з питань будівництва, промисловості, підприємництва, транспорту, торгівлі, зв’язку та інвестицій (гол. Гапатин Р.Р.) та з питань земельних відносин (гол. Яворовський Б.П.)

МІСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                             В. М. ТУЗ
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!