www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської міської ради XXХIIсесіїVI arrow Рішення № 397 від 16.05.2013р.
26.05.2020
 
 
Рішення № 397 від 16.05.2013р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.06.2013
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 397

від 16.05.2013 р.
м. Новий Розділ
Про моніторинговий звіт за 2012 рік 
Стратегічного плану економічного розвитку
м. Новий Розділ

З метою забезпечення реалізації заходів Стратегічного плану економічного розвитку міста Новий Розділ, враховуючи пропозицію Комітету з управління впровадженням Стратегічного плану, відповідно до Положення про моніторинг впровадження Стратегічного плану економічного розвитку міста Новий Розділ, затвердженого розпорядженням міського голови від 30.11.2011 року №307, п.11 ч.1 ст.26, ст.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ХХХІІ сесія VI демократичного скликання Новороздільської міської ради 

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію про динаміку зміни індикаторів моніторингу Стратегічного плану економічного розвитку міста Новий Розділ (додаток 1) та стан виконання заходів Стратегічного плану економічного розвитку міста Новий Розділ (додаток 2) взяти до відома та врахувати при наступному коригуванні Стратегічного плану.

2. Делегувати Комітету з управління впровадженням Стратегічного плану економічного розвитку м. Новий Розділ право самостійно (без погодження з Новороздільською міською радою) вносити оперативні зміни до переліку та термінів виконання заходів Стратегічного плану економічного розвитку м. Новий Розділ у межах затвердженого переліку стратегічних напрямків, стратегічних та оперативних цілей.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань будівництва, промисловості, підприємництва, транспорту, торгівлі, зв’язку та інвестицій (голова Гапатин Р.Р.) та з питань земельних відносин (голова Яворовський Б.П.).

МІСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                             В. М. ТУЗ
Додаток 1
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!