www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської міської ради XXХIIсесіїVI arrow Рішення № 409 від 7.06.2013р.
03.12.2020
 
 
Рішення № 409 від 7.06.2013р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.06.2013
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 409

від 07.06.2013 р.
м. Новий Розділ

Про діяльність міського відділення міліції 

щодо охорони громадського порядку 

на території міста Новий Розділ 

Заслухавши інформацію начальника Новороздільського МВМ ГУМВСУ у Львівській області Марківа А. П. щодо діяльності міського відділу міліції по охороні громадського правопорядку на території міста Новий Розділ за 5 місяців 2013 року, Новороздільська міська рада відзначає наступне.

Штат Новороздільського МВМ ГУМВСУ у Львівській області укомплектовано не повністю. Із 37 посад зайнято - 29 (8 посад залишаються вакантними). Штат дільничних інспекторів складає 10 посад, з них 2 – вакантні; з 8 посад працівників патрульно-постової служби - 4 посади вакантні. Ліквідація міського відділу та переведення його у статус відділення, недоукомплектованість його штату впливає на повноту виконання міським відділенням своїх обов’язків по охороні громадського правопорядку та на криміногенну ситуацію в місті Новий Розділ загалом. Так, протягом січня – травня 2013 р. було складено 159 протоколів про адміністративне правопорушення, з яких 21 протокол - за дрібне хуліганство (кількість правопорушень зросла вчетверо в порівнянні з 2010 роком та вдвоє – з 2011 роком); 11 протоколів – за дрібне викрадення чужого майна ( у 2010 році – 5, за 9 місяців 2011 року – 16); 12 протоколів – за розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява в громадських місцях в п’яному  вигляді (213 – у 2010 році, за 9 місяців 2011 року – 126 адмінпротоколів).

Недостатньо вживаються заходи щодо припинення торгівлі у невстановлених місцях (складено 8 протоколів); зменшується кількість складених адмінпротоколів щодо куріння тютюнових виробів у заборонених місцях (7 протоколів). Надалі не проводиться піше патрулювання території міста.

Враховуючи вищевикладене, відповідно до п.40 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ХХХІІ сесія VI демократичного скликання Новороздільської міської ради 

 

В И Р І  Ш И Л А :

1.            Роботу Новороздільського відділення міліції по охороні громадського правопорядку визнати недостатньою.

2.            Начальнику Новороздільського МВМ ГУМВСУ у Львівській області Марківу А. П. посилити роботу міського відділення  міліції щодо забезпечення охорони громадського правопорядку. 

3.            Міському голові Тузу В. М. :

-               звернутися до Міністерства внутрішніх справ України щодо відновлення діяльності Новороздільського відділу міліції;

-               розглянути можливість функціонування в місті телефону довіри щодо діяльності міського відділення міліції;

-               проінформувати населення про номери телефонів довіри Міністерства внутрішніх справ України та ГУ МВСУ у Львівській області.

4.    Контроль за виконанням рішенням покласти на комісію з питань Статуту територіальної громади міста Новий Розділ, регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку (гол. – Чиж І. Ю.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                      В. М. ТУЗ
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!