www.mis.lviv.ua
Головна arrow Доступ до публічної інформації arrow Звіт про надходження запитів на інформацію та надання інформації(2012-2014р.р.)
23.10.2021
 
 
Звіт про надходження запитів на інформацію та надання інформації(2012-2014р.р.) Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
04.05.2014

Звіт про надходження запитів на інформацію та надання інформації

станом на 28 грудня 2012 року

На виконання пункту 10 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у апараті Новороздільської міської ради опрацьовано 4 відповідно оформлених інформаційних запитів на публічну інформацію та проводиться моніторинг роботи із запитами на інформацію. 

На всі запити  відповідно до закону було своєчасно надано відповіді.

На частку фізичних осіб припадає 1 запит або 25% від загальної кількості.

Активність проявляють громадські організації. На їхню частку припадає 75% запитів і 12- 67 %запитань  (6 запитання фізичних осіб - 33%, всього 18).

Більшість запитів львівських адресатів - громадських організацій.

За видом запитувана інформація розподіляється на: 

Запити  носять змішаних характер і відповіді відносяться швидше до інформації довідкового характеру щодо видачі копій нормативних документів місцевого значення. 

За способом подання запити надходили: 

- Письмово через к.22 – 1:

- поштою - 3; 

- телефоном - 0; 

- факсом - 0; 

- усно - 0; 

- електронною поштою - 0. 

Запитувачі, зокрема, зверталися з проханням надати копії рішень, розпоряджень міського голови, інформацію, що становить суспільний інтерес.

Надана інформація запитувачам безоплатно, плата за копіювання та друк не стягувалася, вона видана : 
- письмово через к.22 – 1:
- поштою – 3. 
Надавались усні роз’яснення порядку оформлення та видачі інформації на запити, у відповідях роз’яснено про інформацію з обмеженим доступом.

Звіт про надходження запитів на інформацію та надання інформації

за 2013 рік

На виконання пункту 10 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у апараті Новороздільської міської ради опрацьовано 6 відповідно оформлених інформаційних запитів на публічну інформацію та проводиться моніторинг роботи із запитами на інформацію. 

На всі запити  відповідно до закону було своєчасно надано відповіді або задоволено.

На частку фізичних осіб припадає 4 запити або 66% від загальної кількості.  

На частку запитувачів припадає 10 запитань фізичних осіб, 3 – асоціації підприємців (ринку), 2 – юридичної особи.

Фізичні особи-запитувачі працюють у місті, запитання надають і інші адресати, у 4 кварталі запитувач надіслав листа з Жовківського району.

За видом запити носять змішаних характер і відповіді відносяться швидше до інформації довідкового характеру щодо видачі копій нормативних документів місцевого (державного) значення або інформації, що акумулюється у відповідних структурах, у 4 кварталі надіслано 3 інформації районного відділу статистики, яка надійшла у міську раду і зберігається. 

За способом подання запити надходили (див додаток): 

- Письмово – 3, - 2 через к.22, 1- утримувачу інформації:

- поштою - 3; 

- телефоном - 0; 

- факсом - 0; 

- усно - 0; 

- електронною поштою - 0. 

Інформація ТОВ „Майкрософт Україна” до відповідного запиту надійшла додатково (Щодо легалізації програмного забезпечення та впровадження проекту „Місто сучасних цифрових технологій”).

Запитувачі, зокрема, зверталися з проханням надати копії нормативних документів, інформацію, що становить суспільний інтерес.

Надана інформація запитувачам безоплатно, плата за копіювання та друк не стягувалася, вона видана письмово, через реєстрацію у к.22 – 2 листи відправлені поштовим зв’язком. Надавались усні роз’яснення порядку оформлення та видачі інформації на запити, а також спілкування засобами зв’язку. У відповідях роз’яснено про чинність перехідних законодавчих актів.

ЗВІТ  про надходження запитів на публічну інформацію та надання інформації за січень 2014 року

На виконання пункту 10 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у апараті Новороздільської міської ради опрацьовано 1 запит на публічну інформацію, який відповідно не оформлений і надійшов листом, відповідно проводиться моніторинг роботи із запитами на інформацію. 

Запитання відповідно було задоволено своєчасно відповідно інструктивних документів з діловодства.

За видом запитання відноситься швидше до інформації довідкового характеру для роботи підприємства торгівлі щодо обмежень продажу алкогольних напоїв, пива та слабоалкогольних напоїв у м.Новий Розділ та видачі копій нормативних документів За способом подання запит надійшов (див додаток): 

- Письмово – 1 через к.22, 

- телефоном - 0; 

- факсом - 0; 

- усно - 0; 

- електронною поштою - 0. 

Запитувана інформація становить суспільний інтерес.

Надана інформація на запитання безоплатно, плата за копіювання та друк не стягувалася, вона видана письмово, через реєстрацію у к.22 – 1 лист наданий по місту розташованій у місті структурі. Надавались усні роз’яснення порядку оформлення та видачі інформації на запити. 

ЗВІТ про надходження запитів на публічну інформацію та надання інформації за лютий 2014 року

На виконання пункту 10 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у апараті Новороздільської міської ради у лютому опрацьовано 2 запита на публічну інформацію, які відповідно не оформлені, 1 не підписаний і надійшов електронним листом /невстановлювана форма легалізації (власне - ГО, журналіст)/, 1 -відповідно не оформлений. У лютому запитували Рішення виконкому щодо виконавців житлово-комунальних послуг та послуг з вивезення побутових відходів у місті, інформацію щодо показників виконання виробничої програми теплогенеруючого підприємства в опалювальний сезон 2012/2013р.р, централізованої системи опалення у місті. 

Також у виконкому у січні запитували інформацію довідкового характеру для роботи підприємства торгівлі щодо обмежень продажу алкогольних напоїв, пива та слабоалкогольних напоїв у м.Новий Розділ.

Проводиться відповідна робота із запитувачами щодо оформлення запитів на інформацію. 

Запити відповідно було задоволені своєчасно відповідно інструктивних документів з діловодства.

За видом запити відноситься швидше до інформації про обслуговування житлового фонду міста та довідкового характеру з видачі копій нормативних документів.. Затребувані дані з діяльності комунального підприємства та виробничі показники роботи ТзОВ (запитання перенаправлено), роботи виконавчого комітету. Запити надійшли

- письмово – 1 через к.22, у січні – 1;

- телефоном - 0; 

- факсом - 0; 

- усно - 0; 

- електронною поштою - 1. 

За способом подання запити надійшли відповідно опису (див. додаток): 

Запитувана інформація становить суспільний інтерес.

У лютому надана інформація на запитання безоплатно у письмовій формі, плата за копіювання та друк не стягувалася. Через реєстрацію у к.22 – 1 лист поданий адресату, - 1 заявнику, мешканцю міста. 

Звіт про надходження запитів на публічну інформацію та надання інформації за березень 2014 року

 

На виконання пункту 10 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у апараті Новороздільської міської ради у березні опрацьовано 1 запит на публічну інформацію. 

У березні запитували інформацію за даними 2013 року щодо проведення мирних зібрань та забезпечення законних прав на зібрання, про практики заборони проведення зібрання у випадку звернення до суду, про існування нормативного акта міського значення щодо організації мирних зібрань, про нормативну базу СРСР з порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій в СРСР.

Запитували інформацію довідкового та нормативного характеру у рамках всеукраїнського моніторингу стану дотримання в Україні права на мирні зібрання, здійснюваного Інформаційним центром „Майдан-Моніторинг” у партнерстві з Харківською правозахисною групою, правовий радник ІЦ „Майдан-Моніторинг”, к.ю.н..

Нами проводиться відповідна робота із запитувачами щодо оформлення запитів на інформацію. 

Запит відповідно було задоволено своєчасно.

Запит надійшов

- у березні письмово – 1 через к.22;

- телефоном - 0; 

- факсом - 0; 

- усно - 0; 

- електронною поштою - 0. 

За способом подання запит надійшов відповідно опису (див. додаток): 

Запитувана інформація становить суспільний інтерес, використовується у межах моніторингу інформацій міських та селищних рад населених пунктів Львівської області.

У березні надана інформація на запитання безоплатно у письмовій формі, плата за копіювання та друк не стягувалася. Через реєстрацію у к.22 – 1 лист надісланий адресату у  м.Київ. 

 

 

Додатки
Останє оновлення ( 04.05.2014 )
 
Наступна >
 
Top! Image Image Top!