www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської міської ради L сесії VI arrow Рішення № 579 від 25.04.2014р.
23.09.2020
 
 
Рішення № 579 від 25.04.2014р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.05.2014
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 559

від 25.04.2014 р.
м. Новий Розділ
Про умови оплати праці першого заступника 
міського голови

З метою врегулювання питання оплати праці першого заступника міського голови, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», ст.21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», L сесія VІ демократичного скликання Новороздільської міської ради 

 

В_И_Р_І_Ш_И_Л_А :

1. Установити першому заступнику міського голови Поглоду Миколі Богдановичу надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 40 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років.

2. Преміювання першого заступника міського голови Поглода М. Б. здійснювати щомісячно в межах коштів, передбачених на преміювання, в розмірі 10 відсотків посадового окладу.

3.  Надавати першому заступнику міського  голови Поглоду М. Б.:

-  допомогу  для  оздоровлення  при наданні   щорічної   відпустки   в   розмірі   середньомісячної  заробітної плати. 

- матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної  заробітної плати в межах затверджених видатків на оплату праці.

4. Рішення набирає чинності з 01.05.2014 року.

5. Начальнику фінансово-господарського відділу - головному бухгалтеру Колінко Н. П. проводити щомісячну оплату праці згідно даного рішення.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань планування, бюджету та фінансів, регуляторної політики (голова Засанський В. І.). 

МІСЬКИЙ  ГОЛОВА                       В. М. ТУЗ
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!