www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської міської ради LII сес. VI arrow Рішення № 637 від 25.07.2014р.
12.07.2020
 
 
Рішення № 637 від 25.07.2014р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.07.2014
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 637

від 25.07.2014 р.
м. Новий Розділ

Про затвердження Порядку розміщення 

тимчасових споруд торговельного, побутового, 

соціально-культурного та іншого призначення 

та іншого обладнання для провадження 

підприємницької діяльності в місті Новий Розділ

Враховуючи необхідність приведення місцевих нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства, з метою встановлення на території міста Новий Розділ єдиного функціонального механізму розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення та іншого тимчасового обладнання для провадження підприємницької діяльності, відповідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», ст.28 «Про регулювання містобудівної діяльності», пп.1 п «б» ст.27, пп.7,8 п «а» та пп.1 п «б» ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтей 4,10 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», розділу 6.8 Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м. Новий Розділ, затверджених рішенням Новороздільської міської ради від 18.12.2008 р № 536, п.1.1 рішення Новороздільської міської ради від 15.02.2013 р № 358 «Про внесення змін та доповнень до Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м. Новий Розділ», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», статтей 26 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування»,  LII сесія VI демократичного скликання Новороздільської міської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Порядок розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення та іншого обладнання для провадження підприємницької діяльності в місті Новий Розділ (далі – Порядок) (додається).

2. Встановити, що нові тимчасові споруди та тимчасове обладнання для провадження підприємницької діяльності розміщуються відповідно до Порядку.

3. Суб’єктам господарювання, тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності яких були встановлені до прийняття даного Порядку, після закінчення терміну дії договорів землекористування, документацію привести у відповідність до Порядку.

4. Організацію розміщення та функціонування тимчасових споруд та тимчасового обладнання для провадження підприємницької діяльності покласти на відділ містобудування, архітектури та будівництва і відділ  комунального майна і приватизації Новороздільської міської ради.

5. Вважати такими що втратили чинність:

- рішення № 986 ХХХV сесії Новороздільської міської ради від 23.09.2010р. «Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності у м. Новий Розділ»;

- рішення № 131 Х сесії Новороздільської міської ради від 24.07.2003р. «Про затвердження схеми розміщення кіосків на території міста» .

6. Створити комісію з проведення конкурсу на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності (конкурсну комісію) у складі :

-   Пасемко Н. А. – начальник відділу комунального майна і приватизації;

-   Мельник І. П. – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та будівництва;

- Саноцька О. М. – інспектор з благоустрою;

- Климишин Ю. М. – депутат міської ради;

- Семерак О. С. – депутат міської ради; 

- Туряб М. Я. – депутат міської ради;

- Діденко В. О. – депутат міської ради.

7.  Дане рішення оприлюднити в міській газеті «Вісник Розділля» та на офіційному сайті Новороздільської міської ради

8.  Рішення  вступає в дію  після внесення змін у перелік адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Новороздільської міської ради.

9. Відділу містобудування, архітектури та будівництва і відділу  комунального майна і приватизації виконавчого комітету підготувати інформаційні та технологічні картки на адміністративні послуги для внесення змін до переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг.

10. Контроль за виконанням  даного рішення покласти на постійні комісії з питань земельних відносин (гол. - Яворовський Б. П.) та з питань будівництва, промисловості, підприємництва, транспорту, торгівлі, зв’язку та інвестицій (гол. - Гапатин Р. Р.).

 

 

МІСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                                    В. М. ТУЗ
Додаток
 
Наступна >
 
Top! Image Image Top!