www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської міської ради LVII сес.VI arrow Рішення № 696 від 14.01.2015р.
15.08.2020
 
 
Рішення № 696 від 14.01.2015р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.01.2015
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 696

від 14.01.2015 р.
м. Новий Розділ
Про звіт міського голови про роботу 
виконавчого комітету Новороздільської
міської ради  за 2014 рік

Заслухавши звіт міського голови Туза В. М. про роботу виконавчого комітету Новороздільської міської ради за 2014 рік, відповідно до п.9 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», LVII сесія VІ демократичного скликання  Новороздільської міської ради 

 

В И Р І Ш И Л А :

1. Звіт міського голови Туза В. М. про роботу виконавчого комітету Новороздільської міської ради за 2014 рік (додається) взяти до відома та опублікувати на офіційному веб-сайті  міської ради в мережі Інтернет.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                   В. М. ТУЗ

Додаток

до рішення міської ради

від 14.01.2015 року № 696

 

З В І Т

 міського голови Туза Володимира Михайловича про роботу

 виконавчого комітету Новороздільської міської ради за 2014 рік

Сьогодні я прозвітую перед Вами про роботу виконавчого комітету міської ради по виконанню ним власних та делегованих повноважень за 2014 рік. 

Згідно ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет може розглядати та вирішувати питання, віднесені до відання виконавчих органів ради (ст. 27-40 Закону).

За звітний період  підготовлено та проведено 21 засідання виконавчого комітету, з них 7 позачергових.

 На засіданнях виконавчого комітету розглянуто 365 питань та прийнято 334 рішення, що на 133 рішення менше в порівнянні з 2013 роком. Це пов’язано з централізацією деяких повноважень, таких, як, наприклад, в галузі будівництва, приватизації об’єктів власності і т. інше.

За галузями регулювання прийняті рішення виконкому, в основному поділяються на:

- В галузі соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку  (ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» - далі Закону) -3 рішення;

В цей пункт входять рішення щодо погодження програми соціально-економічного розвитку міста Новий Розділ, погодження міських цільових програм.

- В галузі бюджету, фінансів і цін (ст. 28 Закону) -10 ;

В цей пункт включаються рішення щодо погодження міського бюджету, погодження внесення змін до міського бюджету, перерозподіл видатків міського бюджету в межах головного розпорядника коштів.

- В галузі управління комунальною власністю (ст. 29 Закону) -23;

В цей пункт входять рішення щодо створення комісій про передачу з державної у комунальну власність, погодження програм оренди, приватизації,  дозволів про надання в оренду та суборенду приміщень, погодження переліку майна, яке не підлягає приватизації, про приватизацію громадянами  комунального житлового фонду.

- В галузі житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту та зв’язку (ст. 30 Закону ) – 25 рішень; 

В цей пункт входять рішення щодо заслуховування звітів про роботу комунальних підприємств міста, їх фінансовий стан, тарифів, про роботу ліфтового господарства, погодження графіків роботи торгівельних підприємств міста, надання дозволів комунальним підприємствам  на списання матеріальних цінностей, встановлення обмежень на продаж алкогольних виробів у нічний час, затвердження маршруту руху громадського автотранспорту, про стан благоустрою на території ради.

- В галузі будівництва ( ст. 31 Закону) – 148;

В цей пункт входять рішення щодо надання дозволів на реконструкцію і будівництво об’єктів містобудування комунальної власності, 

В галузі освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту

( ст. 32 Закону) – 10;

В цей пункт входять рішення щодо організації харчування в освітніх закладах, розмір батьківської плати за харчування, організації пришкільних оздоровчих таборів на території міста, про підготовку закладів освіти до нового навчального року, 

-В галузі соціального захисту населення  (ст. 34 Закону)– 52;

В цей пункт входять рішення щодо виділення одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам міста та допомоги на поховання, вирішення питань опіки та піклування, питання захисту прав дітей.

-В галузі  оборонно-мобілізаційної роботи (ст. 36 Закону) – 9;

До цього пункту входять рішення про приписку та призов громадян на строкову військову службу, часткова мобілізація, про стан оборонно-мобілізаційної роботи.

-В галузі відзначення державними нагородами  (ст. 39 Закону)–  3 ;

В цей пункт входять рішення щодо клопотання про нагородження громадян почесним званням «Мати – героїня», звання «Герой України» та іншими нагородами.

 Інші галузі (ст. 40 Закону) –  51.

До інших включаються рішення про розгляд подань, приписів прокурора, головного державного санітарного лікаря, контрольно-ревізійного відділу, листів органів державної влади з питань виконання делегованих повноважень, затвердження заходів, положень, складу комісій виконкому, інші робочі питання відділів та управлінь міської ради.

Засідання виконавчого комітету проводяться згідно плану засідань виконавчого комітету на рік, який затверджується виконкомом на початку кожного року. Згідно Закону засідання виконкому проводяться по мірі потреби, але не рідше 1 разу на місяць. Дана норма закону виконується.

План засідань виконкому розробляється на підставі плану роботи виконавчих органів міської ради на наступний рік. Планування роботи проводиться з метою повної реалізації усіх повноважень, наданих Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». 

Робота виконкому постійно висвітлюється в пресі. Рішення  виконкому протягом 5-ти робочих днів обов’язково публікуються на офіційному веб-сайті Новороздільської міської ради: www.novyrozdil.lviv.ua, відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації». Найголовніші рішення публікуються у міській газеті «Вісник Розділля».

Організація та підготовка матеріалів для розгляду на черговому засіданні виконкому здійснюється керуючим справами виконкому.

Рішення візуються начальником юридичного відділу та особою, яка його готувала чи розробляла і підписуються міським головою.

Рішення виконкому, прийняті за звітній період судами не скасовувались і не зупинялись. Також, не опротестовувались прокурором.

Проведеними перевірками правил ведення діловодства та документообігу у виконавчому комітеті Новороздільської міської ради суттєвих порушень не виявлено.

Важливе значення приділяється виконанню прийнятих рішень

Контроль виконання рішень виконавчого комітету здійснюється відповідальним працівником - спеціалістом організаційного відділу міської ради Корчинською Ольгою Іванівною.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                   В. М. ТУЗ
 
< Попередня
 
Top! Image Image Top!