www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської міської ради LVII сес.VI arrow Рішення № 710 від 14.01.2015р.
04.08.2020
 
 
Рішення № 710 від 14.01.2015р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.01.2015
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 710

від 14.01.2015 р.

м. Новий Розділ

Про затвердження переліку об’єктів майна

територіальної громади м. Новий Розділ, 

що може бути передано  в оренду в 2015 році 

Розглянувши пропозиції відділу комунального майна та приватизації щодо переліку об’єктів нерухомого майна, що перебуває у власності територіальної громади м. Новий Розділ та може бути надано в оренду, взявши до уваги звернення фізичних та юридичних осіб про намір орендувати майно територіальної громади м. Новий Розділ, з метою забезпечення максимально-ефективного використання комунального майна та наповнення міського бюджету, відповідно до ст.7 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», LVII сесія VI демократичного скликання Новороздільської міської ради

 

В И Р І Ш И Л А :

1 Затвердити перелік об’єктів майна територіальної громади м. Новий Розділ, що може бути передано в оренду в 2015 році  (додається).

2. Відділу комунального майна та приватизації Новороздільської міської ради оприлюднити перелік об’єктів майна територіальної громади м. Новий Розділ, що може бути передано в оренду у 2015 році в міській газеті «Вісник Розділля» та на сайті Новороздільської міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунального майна, комунального господарства та благоустрою, оренди та приватизації майна (голова - Бойко В. Б.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА          В. М. ТУЗ
Додаток
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!