www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської міської ради LVII сес.VI arrow Рішення № 720 від 30.01.2015р.
16.07.2020
 
 
Рішення № 720 від 30.01.2015р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.02.2015
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 720

від 30.01.2015 р.
м. Новий Розділ
Про внесення змін до рішення ХХХІV сесії 
V демократичного скликання Новороздільської 
міської ради від 14.05.2010 р. № 894
«Про затвердження структури виконавчих 
органів Новороздільської міської ради»

Заслухавши пропозицію міського голови Туза В. М. щодо внесення змін до рішення  ХХХІV сесії V демократичного скликання Новороздільської міської ради від 14.05.2010 р. № 894 «Про затвердження структури виконавчих органів Новороздільської міської ради», з метою підвищення ефективності роботи виконавчих органів, відповідно до ст.11, п. п.5, 6 ч.1 ст.26, ст.4 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», LVІІ сесія VІ демократичного скликання Новороздільської міської ради 

В И Р І Ш И Л А:

І. Внести зміни до рішення ХХХІV сесії V демократичного скликання Новороздільської міської ради від 14.05.2010 р. № 894 «Про затвердження структури виконавчих органів Новороздільської міської ради», а саме:

1.1 У відділі прийому документів на всі види допомог управління соціального захисту населення вивести посаду „спеціаліст І категорії” – 3 шт. од, ввівши посаду „головний спеціаліст” – 3 шт. од.

1.2 У відділі призначення соціальних виплат управління соціального захисту населення вивести посаду „спеціаліст І категорії”  – 3 шт. од, ввівши посаду „головний спеціаліст” – 3 шт. од.

1.3 У відділі пільг управління соціального захисту населення вивести посаду „спеціаліст І категорії з питань персоніфікованого обліку осіб, що мають право на пільги”  – 1 шт. од, ввівши посаду „головний спеціаліст” – 1 шт. од.

1.4 У відділі з питань праці та господарської діяльності управління соціального захисту населення вивести посаду „спеціаліст І категорії з кадрових питань та контролю за правильністю призначення та виплати пенсії” – 1 шт.од, ввівши посаду „головний спеціаліст” – 1 шт. од.

1.5. У відділі соціальних виплат і бухгалтерського обліку управління соціального захисту населення вивести посаду „головний спеціаліст з соціальних виплат” – 1 шт. од., ввівши у структуру управління соціального захисту населення „Відділ інформаційно-технічного забезпечення” у складі „начальник відділу” – 1 шт. од.

1.6 „Відділ з питань праці та господарської діяльності” управління соціального захисту населення перейменувати на „Відділ соціально-трудових відносин” управління соціального захисту населення.

1.7. У відділі доходів фінансового управління посаду вивести посаду „спеціаліст І категорії”  – 1 шт. од, ввівши посаду „головний спеціаліст” – 1 шт. од.

1.8. У відділі ведення Державного реєстру виборців вивести посаду „спеціаліст І категорії”  – 1 шт. од, ввівши посаду „головний спеціаліст” – 1 шт. од.

1.9. У відділі з питань надзвичайних ситуацій, правоохоронної та оборонно-мобілізаційної роботи вивести посаду „спеціаліст І категорії” – 2 шт. од, ввести посаду „головний спеціаліст” – 2 шт. од.

ІІ. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Туза В. М.

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                  В. М. ТУЗ
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!