www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської МР LXI сесії VI arrow Рішення № 811 від 24.07.2015р.
12.07.2020
 
 
Рішення № 811 від 24.07.2015р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.08.2015
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 811

від 24.07.2015 р.
м. Новий Розділ
Про розгляд подання міського голови
про присвоєння Новороздільській дитячій
школі мистецтв імені Олега Рудницького

Розглянувши подання міського голови Туза В. М. про присвоєння Новороздільській дитячій школі мистецтв імені фізичної особи - Олега Рудницького та додані нього документи (звернення Новороздільської дитячої школи мистецтв щодо присвоєння установі імені Олега Рудницького та встановлення меморіальної дошки, протокол зборів трудового колективу Новороздільської школи мистецтв від 01.07.2015 року, протокол засідання громадських слухань Новороздільської міської ради від 29.06.2015 року, інформаційну довідку про особу, розрахунок та кошторис витрат, пов’язані з  присвоєнням установі імені фізичної особи), відповідно до  статтей 5 та 6, ч.6 ст.7 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних  осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  LXI сесія VI демократичного скликання  Новороздільської міської ради

В И Р І Ш И Л А:
1.                 Присвоїти Новороздільській дитячій школі мистецтв ім’я фізичної особи – Олега Рудницького, виклавши назву установи в наступній редакції «Новороздільська дитяча школа мистецтв імені Олега Рудницького» та дати дозвіл на встановлення меморіальної дошки.
2.                 Новороздільській дитячій школі мистецтв (директор – Рудницький М. В.) внести відповідні зміни до установчих документів та подати їх на затвердження сесії міської ради. 
3.                 Фінансування витрат, пов’язаних з присвоєнням Новороздільській дитячій школі мистецтв імені фізичної особи - Олега Рудницького, покласти на Новороздільські дитячу школу мистецтв.  
4.                 Секретарю ради Петрашу П. П. дане рішення довести до керівництва Новороздільської дитячої школи мистецтв та оприлюднити в міській газеті «Вісник Розділля» та на офіційному сайті Новороздільської міської ради.
5.                 Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Туза В. М.
МІСЬКИЙ   ГОЛОВА                                      В. М. ТУЗ

 

 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!