Головна arrow Фізична культура та спорт arrow Фінальні змагання з легкоатлетичного кросу за програмою ХХІV спортивних ігор Львівщини
17.12.2017

Фінальні змагання з легкоатлетичного кросу за програмою ХХІV спортивних ігор Львівщини Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator
22.11.2015

Фінальні змагання з легкоатлетичного кросу за програмою ХХІV спортивних ігор Львівщини

27 вересня цього року в Снопківському парку м.Львова відбулися фінальні змагання з легкоатлетичного кросу за програмою ХХІV спортивних ігор Львівщини , VIIІ обласних ігор ветеранів спорту та  серед людей з інвалідністю. У змаганнях прийняло участь 14 команд серед дорослих, де вік учасників 18-39 років, серед ветеранів спорту, де вік учасників 40 років та старше прийняло участь 11 команд та серед людей з інвалідністю 7 команд, де вік учасників 16 років та старше.

Переможець змагань визначався серед дорослих чоловіків на дистанції 3 км., а серед жінок 2 км. Серед чоловіків ветеранів спорту на дистанції 2 км., а серед жінок ветеранів  на дистанції 1 км, серед людей з інвалідністю на дистанції 1 км.

Спортивну честь міста серед дорослих захищав Сташко Назар, серед людей з інвалідністю Мандрійчук Ігор. серед ветеранів спорту захищала команда у складі:

Крищишин Наталія, Верестун Тетяна, Соболевський Ігор, Коломієць Олександр, Пастернак Андрій яка стала чемпіоном ігор та  була  нагороджена кубком за І місце та грамотою управління молоді та спорту ЛОДА.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо здоров'я, благополуччя в сімях та подальших спортивних успіхів.