Головна arrow Фізична культура та спорт arrow Настільний теніс: новороздільці на чемпіонаті області
22.09.2017

Настільний теніс: новороздільці на чемпіонаті області Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator
22.11.2015

Настільний теніс: новороздільці на чемпіонаті області

Два дні, 2 і 3 жовтня у Львові проходив чемпіонат області з настільного тенісу серед учнів ДЮСШ, в якому взяли участь і наші спортсмени-тенісисти. Всього  в цих змаганнях брало участь 39 кращих тенісистів Львівщини, серед них – і  декілька кандидатів в майстри спорту, які виступають на змаганнях найвищого рівня, а 8 мають присвоєні рейтинги. Так що боротьба за вихід в фінальну участь змагань була важкою.

В результаті першого дня змагань з наших 6-ти тенісистів у фінальну частину увійшли троє. Там вони і вибороли такі місця: Володимир Охота (ліцей побуту та будівництва) – 9 місце, Богдан Кучарський (ЗШ №3) – 14 місце, Богдан Петраш (ЗШ №3) – 15 місце.

В парних розрядах наші фіналісти посіли 5 і 6 місце. Глянувши на зайняті місця, ніби і немає чим тішитись, але 39 учасників – це  не 3 і не 9, де легко можна вибороти призове місце. Усі вище перераховані зайняті місця в фінальній частині змагань принесли відповідні залікові очки для нашої ДЮСШ.

Думаю, що на 3-4 сходинку вище змогли б піднятись наші хлопці, якби в нас був відповідний інвентар (а саме тенісні столи). Надіємось, що місцева влада нам в цьому питанні допоможе, адже настільний теніс в Новому Роздолі приписався твердо – у секції займаються не тільки учні ДЮСШ, але і дорослі та випускники ДЮСШ, які теж виступають на різних змаганнях, захищаючи спортивну честь нашого міста.

P.S.  23-25 жовтня у Львові відбудеться чемпіонат області серед молоді, де візьмуть участь учні та випускники ДЮСШ.