www.mis.lviv.ua
Головна arrow Фізична культура та спорт arrow Інвестиції у спорт дають віддачу: наші юні дзюдоїсти перемагають
05.07.2020
 
 
Інвестиції у спорт дають віддачу: наші юні дзюдоїсти перемагають Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
22.11.2015
           

Інвестиції у спорт дають віддачу: наші юні дзюдоїсти перемагають

 

  10 жовтня в м. Борислав відбувся обласний турнір з дзюдо, присвячений Дню Захисника України. Змагання  проводилися з метою популяризації японського виду єдиноборства, вдосконалення спортивних навичок та пропаганди здорового способу життя. В суперництві брали участь, в основному наймолодші спортсмени, зокрема, 2004-2008 років народження.

   Новий Розділ представляли сім борців СК “Титан- спорт”, який очолює відомий майстер та пропагандист дзюдо Роман Кресан. І цього разу підопічні Романа Ярославовича продемонстрували усі набуті на тренуваннях якості та волю до перемоги. Як результат – призові місця у всіх категоріях: Валерія Марченко – 1 місце серед дівчат (вагова категорія – 24 кг), Сергій Гурський – 1 місце (24 кг), Володимир Польовий –2 місце (26 кг), Максим Марченко –2 місце (38 кг), Марко Могильний - 3 місце (26 кг), Максим Ільчишин – 3 місце (28 кг). Грамоту за волю до перемоги отримав Тарас Шалаєв.

 
 
 

  Кидалося у вічі, що кожен з нагороджених випромінював радість і позитивні емоції, що, відзначив Роман Ярославович, є надзвичайно важливим для спортсменів такого віку. І додав: “Принагідно хочу подякувати Богдану Жуку за надану спонсорську допомогу, який оплатив проїзд і участь новороздільської команди в змаганнях. Нагадаю, що у 2009 році  Богдан Любомирович одним з перших підтримав мою ініціативу щодо створення міського СК “Титан - спорт”, надавши чималі кошти на придбання борцівського килиму – “татамі”, який знаходиться у ЗШ №5. Користуючись нагодою, висловлюю подяку усім засновникам  СК “Титан – спорт”: Андрію Мелешку, Володимиру Дейнезі, Геннадію Карамушку, Ігорю Галечку. Вони це зробили від щирого серця, розуміючи, що інвестиції, вкладені у дітей, принесуть тільки користь”, - завершив Роман Кресан.

Іван РИБА

Останє оновлення ( 22.11.2015 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!