www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської МР IV сесії VII ДС arrow Рішення № 38 від 21.01.2016р.
28.10.2021
 
 
Рішення № 38 від 21.01.2016р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.01.2016
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 38

21.01.2016 року
Про погодження виділення земельних 
ділянок учасникам антитерористичної 
операції

   Взявши до уваги численні усні звернення мешканців міста -  учасників антитерористичної операції про виділення їм земельних ділянок для ведення садівництва на території Новороздільської міської ради, відповідно до ст. 12 Закону України „Про статус ветеранів війни”, ст. 12, 17, 116, 118, 121  Земельного Кодексу України», п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ІV сесія VІІ демократичного скликання Новороздільської міської ради 

В И Р І Ш И Л А :
1.      Погодити виділення земельних ділянок  на території Новороздільської міської ради,  за межами населеного пункту (урочище «Корчі») площею 10,0 га, яка передбачається для відведення учасниками антитерористичної операції, які отримали статус учасника бойових дій  (далі – учасники бойових дій), та сім’ями, члени яких загинули під час участі в АТО, які зареєстровані та проживають в м. Новому Розділ для ведення особистого селянського господарства, згідно схеми (додається).
2.      З метою забезпечення максимальної кількості бажаючих земельними ділянками погодити поділ території (урочище «Корчі») на земельні ділянки площею орієнтовно по 0,10 га.
3.      Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 року № 413 “Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення”, вважати учасниками бойових дій осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та які отримали статус учасника бойових дій, що підтверджується посвідченням учасника бойових дій.
4.      Виконавчому комітету Новороздільської міської ради проінформувати Управління Держгеокадастра у Миколаївському районі про погодження території Новороздільської міської ради за межами населеного пункту, яка планується для відведення для ведення садівництва учасниками антитерористичної операції, які отримали статус учасника бойових та сім’ями, члени яких загинули під час участі в АТО, які зареєстровані та проживають в м. Новому Розділ.
МІСЬКИЙ ГОЛОВА                        А.Р. Мелешко
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!