www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської МР IV сесії VII ДС arrow Рішення № 49 від 21.01.2016р.
31.10.2020
 
 
Рішення № 49 від 21.01.2016р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.01.2016
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 49

21.01.2016 року
Про затвердження переліку об’єктів майна
територіальної громади м. Новий Розділ, 
що можуть бути передані  в оренду в 2016 році 

   Розглянувши пропозиції відділу комунального майна та приватизації щодо переліку об’єктів нерухомого майна, яке перебуває у власності територіальної громади м. Новий Розділ та може бути надано в оренду, взявши до уваги звернення фізичних та юридичних осіб про намір орендувати майно територіальної громади м. Новий Розділ, з метою забезпечення максимально-ефективного використання комунального майна та наповнення міського бюджету, відповідно до ст. 7 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ІV сесія VІІ демократичного скликання Новороздільської міської ради

В И Р І Ш И Л А :
1 Затвердити перелік об’єктів майна територіальної громади м. Новий Розділ, що може бути передано в оренду в 2016 році  (додається).
2. Відділу комунального майна та приватизації Новороздільської міської ради оприлюднити перелік об’єктів майна територіальної громади м. Новий Розділ, що може бути передано в оренду у 2016 році в міській газеті «Вісник Розділля» та на сайті Новороздільської міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності (голова – Степанов М.М.).
МІСЬКИЙ ГОЛОВА                        А.Р. Мелешко
Додаток
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!