www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської МР IV сесії VII ДС arrow Рішення № 50 від 21.01.2016р.
31.10.2020
 
 
Рішення № 50 від 21.01.2016р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.01.2016
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 50

21.01.2016 року
Про реалізацію проекту  «Розвиток підприємництва 
шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок 
у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення 
деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ»

   У зв’язку із необхідністю завершення проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та гміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ», врахувавши протокол № 1 І сесії VII демократичного скликання  Новороздільської міської  міської ради  від 08 грудня 2015 року про визнання обраним міським головою Мелешка Андрія Романовича, відповідно до п. 43 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ІV сесія  VII  демократичного скликання Новороздільської міської ради

В И Р І Ш И Л А:
1. Уповноважити міського голову Мелешка А.Р. вживати всіх необхідних заходів, підписувати необхідні договори, угоди та інші документи з метою завершення реалізації проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ» у 2016 році.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань промисловості, підприємництва, інвестицій та охорони навколишнього природного середовища (голова Яценко Я. В.) та з питань комунальної власності  (голова  Степанов М.М.).
МІСЬКИЙ ГОЛОВА                        А.Р. Мелешко
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!