www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Звернення arrow ЗВЕРНЕННЯ щодо збереження фінансування з державного бюджету України проф.-тех. закладів освіти
04.12.2020
 
 
ЗВЕРНЕННЯ щодо збереження фінансування з державного бюджету України проф.-тех. закладів освіти Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
05.02.2016

Верховній Раді України

Кабінету Міністрів України

Міністерству освіти і науки України

Міністерству фінансів України  

ЗВЕРНЕННЯ

щодо збереження фінансування з державного бюджету України 

професійно-технічних закладів освіти 

   Відповідно до ч. 2 ст. 27 Закону України «Про державний бюджет на 2016 рік», видатки на підготовку виробничих кадрів у професійно-технічних та інших навчальних закладах, розташованих у містах обласного значення, плануються у відповідних бюджетах міст обласного значення.

У місті Новий Розділ Львівської області, яке є містом обласного значення, функціонує два професійно-технічних ліцеї. Враховуючи передачу видатків на підготовку виробничих кадрів у професійно-технічних та інших навчальних закладах з державного бюджету на місцевий бюджет, додаткове навантаження на міський бюджет м. Новий Розділ на І півріччя 2016 року складає 8 044 500 грн. Міському бюджету не під силу взяти на себе фінансування ліцеїв. Неспроможність міста Новий Розділ і небажання держави утримувати ліцеї позбавляють їх будь-яких перспектив.
Передача таких видатків здійснюється без надання відповідних ресурсів на їх фінансування. Норма ч. 2 ст. 27 Закону України «Про державний бюджет на 2016 рік» нівелює досягнення у процесах децентралізації, порушуючи основні принципи субсидіарності, а також суперечить ч. 3 ст. 142 Конституції України, згідно з якою витрати органів місцевого самоврядування, що виникли внаслідок рішень органів державної влади, компенсуються державою. 
Враховуючи соціальну значущість та підтримуючи професійну-технічну освіту в Україні Новороздільська міська рада звертається до вас з вимогою врахувати позицію органів місцевого самоврядування і прийняти рішення про удосконалення бюджетних норм у частині перекладення на органи місцевого самоврядування додаткових обов’язків, надавши органам місцевого самоврядування відповідні фінансові ресурси.
Прийнято 04.02.2016 року на ІІІ пленарному засіданні ІV сесії Новороздільської міської ради VІІ-го демократичного скликання.
МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                  А.Р. Мелешко
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!