www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Звернення arrow ЗВЕРНЕННЯ щодо забезпечення правопорядку на території міста
04.12.2021
 
 
ЗВЕРНЕННЯ щодо забезпечення правопорядку на території міста Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
10.02.2016
 

Верховній Раді України

01008, вул. Грушевського, 5, м. Київ

Президенту України

Порошенку П.О.

01220, вул. Банкова, 11, м. Київ

Міністру внутрішніх справ України

Авакову А.Б.

01024, вул. Богомольця, 10, м. Київ

Начальнику Головного управління Національної поліції України 

у Львівській області

Загарії Д.Д.

79007, пл. Генерала Григоренка, 3, 

м. Львів

ЗВЕРНЕННЯ

щодо забезпечення правопорядку на території міста 

   Під час створення підрозділів Національної поліції України у Львівській області у штаті Стрийського районного відділу Національної поліції не передбачено  Новороздільського відділення поліції. Його функції передані Миколаївському відділенню поліції  Стрийського районного відділу поліції, що знаходиться на відстані 22 км. від м. Новий Розділ. 

Відсутність місцевого відділення поліції призвела до  збільшення кількості правопорушень, зросла кількість злочинів проти особи, майнових та інших злочинів. Не забезпечується охорона громадського порядку та профілактика злочинності в місті. Загострюється соціальна та політична напруга. 

В зону оперативного обслуговування колишнього Новороздільського відділення міліції входило м. Новий Розділ та сім навколишніх сіл загальною кількістю населення близько 40 тисяч осіб. Відповідно до концепції реформування, поліцейські наряди повинні за 15-20 хвилин прибути до кожного, кому потрібна допомога, незалежно від місця виклику.

В умовах відсутності чергової частини, і, як наслідок, ліквідації лінії „102”, одна група швидкого реагування, яка передбачена на наше місто і навколишні села, не забезпечить виконання покладених на неї завдань в рамках нової системи реагування.

   Враховуючи викладене, Новороздільська міська рада просить створити Новороздільське міське відділення поліції або збільшити кількість груп швидкого реагування на території міста Новий Розділ.

Підтримано 04.02.2016 року на ІІІ пленарному засіданні ІV сесії Новороздільської міської ради VІІ-го демократичного скликання.
МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                  А.Р. Мелешко
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!