www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Львівської обласної ради arrow Львівська обласна рада - Рішення № 87 від 16.02.2016р.
21.10.2021
 
 
Львівська обласна рада - Рішення № 87 від 16.02.2016р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.02.2016
Image

УКРАЇНА

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
 

РІШЕННЯ № 87

від 16 лютого 2016 року

м.Львів

Про безоплатний проїзд ветеранів
національно-визвольної боротьби
в автомобільному транспорті
загального користування

   З огляду на те, що на законодавчому рівні досі не врегульовано питання соціальних гарантій, надання пільг ветеранам національно-визвольної боротьби - представникам старшого покоління, які пройшли складні випробовування під час тоталітарного режиму, виборюючи незалежність України, які сьогодні належать до найбільш незахищених верств населення, враховуючи клопотання голів громадських  організацій  - Львівського Крайового Братства ветеранів ОУН-УПА, Львівського обласного товариства політичних в'язнів і репресованих, Львівської обласної організації Спілки політичних в'язнів України та висновки постійних комісій з питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв'язку, керуючись частиною другою статті 3 Закону України «Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у XX столітті», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні,  Львівська обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати право безоплатного проїзду на території Львівської області в автомобільному транспорті загального користування ветеранам національно-визвольної боротьби - учасникам бойових дій УПА, політв'язням, реабілітованим та потерпілим від політичних репресій - за посвідченнями встановленого зразка.

2 При розробці документів на конкурсного відбору міських, приміських та міжміських перевезень передбачати безоплатне перевезення учасників національно-визвольної боротьби

3. Рекомендувати обласній державній адміністрації внести зміна до укладених раніше договорів з власниками внутрішньообласнях автомобільних маршрутів (автоперевізниками) з урахуванням вимог пункту 2 цього рішення.

4. Доручити департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністраці довести це рішення до відома всіх автоперевізників і керівників автостанцій.

Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту і з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту та зв’язку.

Голова обласної ради                                     Олександр Ганущин
 
< Попередня
 
Top! Image Image Top!