www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Коментар arrow Щодо ситуації із вивезенням твердих побутових відходів у Новому Роздолі
23.10.2021
 
 
Щодо ситуації із вивезенням твердих побутових відходів у Новому Роздолі Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
03.03.2016
КОМЕНТАР

   Ситуація із вивезенням  твердих побутових відходів у Новому Роздолі, з самого початку моєї роботи на посаді міського голови, із ТзОВ «ДВ-Екосвіт м. Н.Розділ» була непроста. А на даний момент вона просто катастрофічна. Підприємство, на жаль, не виконує умови договору і вже декілька днів  сміття із міста не вивозиться. Працівниками міської ради та комунальних служб було складено відповідні акти порушень. 

 

Зважаючи на всі ці обставини  і враховуючи небезпеку погіршення санітарно-епідеміологічного стану у місті, Виконавчим комітетом Новороздільської міської ради 3 березня 2016 року  було прийняте рішення про визначення тимчасового виконавця послуги із вивозу ТПВ  - Комунальне підприємство «Розділжитлосервіс» Новороздільської міської ради. Мною було дано доручення відповідним службам виконавчих органів провести необхідні підготовчі роботи з процедури конкурсу з визначення виконавця послуги з вивезення тпв. Звертаємо також увагу мешканців міста, що ціна за дану послугу становитиме у розмірі  тарифу, затвердженого рішенням виконавчого комітету №408 від 2 грудня 2012 року. Питання оплати та надання субсидій на дану послугу буде найближчим часом і буде доведено до мешканців міста.

Прошу вибачення у  новороздільців за додаткові незручності, які виникли внаслідок несумлінної діяльності ТзОВ «ДВ – Екосвіт м. Н. Розділ».

Андрій МЕЛЕШКО, міський голова
 
< Попередня
 
Top! Image Image Top!