www.mis.lviv.ua
Головна arrow Відділ з питань надзвичайних ситуацій, правоохоронної та оборонно-мобілізаційної роботи arrow Оголошення arrow Рятувальники закликають громадян відмовитись від спалювання сухої трави та листя!
28.10.2020
 
 
Рятувальники закликають громадян відмовитись від спалювання сухої трави та листя! Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
02.08.2017

Рятувальники закликають громадян відмовитись від спалювання сухої трави та листя!

   Із встановленням сухої погоди пожежно-рятувальні підрозділи все частіше залучаються до ліквідації пожеж в екосистемах: унаслідок необережного поводження з вогнем, звичайної необачності, горить суха рослинність на відкритих територіях.

 


 

Вогнем знищується не лише сухостій, але й насіння і коріння живих рослин, пошкоджуються нижні частини дерев і кущів. Руйнується гумус, гинуть ґрунтоутворювальні організми та бактерії, які відіграють важливу роль у мікробіологічних процесах і допомагають рослинам засвоювати корисні речовини. Це призводить до погіршення якості ґрунтів і, як наслідок, до зниження урожайності.

Невинні, на перший погляд, спалювання можуть призвести до масштабних пожеж, загрожувати знищенням житлових будівель та життю людей. Вогняна стихія поглинає на своєму шляху все живе. Гинуть рослини, комахи, молодняк звірів та птахів. Регулярні підпали зменшують біорізноманітність та порушують природну рівновагу. Знищується унікальна заповідна рослинність.

 


 

   Рятувальники закликають громадян відмовитись від спалювання сухої трави та листя! Адже кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й спричинює до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.

Останє оновлення ( 02.08.2017 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!