www.mis.lviv.ua
Головна arrow Гуманітарна політика arrow Культура і дозвілля arrow Вечір з нагоди 202 річниці від Дня народження Тараса Шевченка «Шевченкова весна»
04.07.2020
 
 
Вечір з нагоди 202 річниці від Дня народження Тараса Шевченка «Шевченкова весна» Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
14.03.2016
     Початок весни – традиційно український народ у цей час звертається до постаті Тараса Шевченка, яка у своїй величі була, є і залишиться ні з чим не зрівняною, невичерпною для людського подиву й осягнення.
     Протягом століть незмінними залишилися його слова – потужні, обнадійливі, патріотичні. Нас просто не існує без Шевченка. У ньому – вся наша історія, все буття і всі наші мрії і сподівання.
     9 березня 2016 у МБК «Молодість» відбувся вечір з нагоди 202 річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка «Шевченкова весна».
    Прислухалися до Шевченківської думи, його слів – у віршах і піснях, у словах ведучих новороздільці, котрі прийшли віддати світлу пам'ять поету.

      Окрасою урочистого заходу стали виступи народних та аматорських колективів МБК «Молодість» та колективів Новороздільської дитячої школи мистецтв ім.. О.Рудницького.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Останє оновлення ( 14.03.2016 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!