www.mis.lviv.ua
Головна arrow Гуманітарна політика arrow Культура і дозвілля arrow Культура. Духовність
15.08.2020
 
 
Культура. Духовність Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
25.03.2016

Культура. Духовність

   13 березня 2016 року народний камерний хор духовної музики «Оранта» Новороздільського міського будинку культури «Молодість» взяв участь у обласному огляді-конкурсі хорових колективів, присвяченому 160-річчю від дня народження Івана Франка, який проходив у м.Перемишляни.

     Камерний хор «Оранта» заснований 25 років тому (керівники Мирослава Грицай, світлої пам’яті Василь Дідовський),  не втратив слави й понині. 


    Сьогодні керівник Наталія Фіцала – ніжна, тендітна, яка вкладає всю душу в колектив, вимоглива як до звучання, підбору творів, культури співу, професіоналізму так і в цілому до сценічної культури.

    Справа не тільки в тім, що колектив взяв участь у огляді – конкурсі. Є велика користь від таких оглядів конкурсів. Це в першу чергу активізовує художню самодіяльність, мистецтво, підносить її на вищий щабель. А ще завдяки небайдужим творчим людям нашого міста, яких Бог наділив талантом співати і які на своєму ентузіазмі вносять велику лепту у культурне та духовне життя, прославляють своє місто на мистецькій ниві.

Останє оновлення ( 25.03.2016 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!