www.mis.lviv.ua
Головна arrow Гуманітарна політика arrow Культура і дозвілля arrow Облаштування Алеї Героїв: відбувся черговий етап обговорення патріотичного проекту
15.08.2020
 
 
Облаштування Алеї Героїв: відбувся черговий етап обговорення патріотичного проекту Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
31.03.2016

Облаштування  Алеї Героїв: відбувся черговий етап обговорення патріотичного проекту

   

        Нагадаємо, що ще на початку лютого проводилось громадське обговорення проекту облаштування Алеї Героїв по бул. Довженка до памятника  Шевченка, який представили  молоді студенти Новороздільського коледжу  А. Слободян та  Н. Сич. В цілому проект був схвально оцінений громадою міста. Вирішено створити ініціативну групу для подальшої роботи. 

           У Новороздільській міській раді 29.03.2016р було проведено другий етап по  початковій розробці документації  на втілення в життя проекту  Алеї Героїв. Враховувалось також велике значення цієї ідеї в суспільному і культурному житті Нового Роздолу , як в контексті відпочинкового парку так і його ролі у патріотичному вихованні молоді.

 
 
 

           Велику допомогу у баченні перших кроків при початку робіт надав керівник проектно- будівельного підприємства «Контур» Володимир Дейнега 

При виконавчому комітеті планується створити оргкомітет у складі членів громадської організації, яка буде подавати всі необхідні документи та приймати участь у  різних мікропроектах для подальшого фінансування робіт.

 
 
 
Першими двома етапами, які пов’язані між собою, визначено :
- проведення геодезичної зйомки місцевості;
- подальше нанесення на карту інженерних комунікаційних мереж

     На ці роботи потрібні кошти, проте,  на жаль процедура виділення їх із міського бюджету займе досить тривалий час, та  і коштів нажаль немає.  Одним із варіантів створення Алеї Героїв в місті  - є допомога  підприємств, підприємців та громади міста.

         Наступні два етапи :

- складання самого технічного проекту з врахуванням умов місцевості та обговорення його громадою;

- видача містобудівних умов та обмежень.

Всі роботи по даному проекту повинні бути максимально відкритими і висвітлені у засобах масової інформації.

Запрошуємо всіх небайдужих мешканців Нового Роздолу на відкриту зустріч із  місцевою владою, де це питання буде порушене серед інших.

Зустріч відбудеться у неділю, 3 квітня 2016р.,  о 16 год. у міському будинку культури «Молодість».

 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Останє оновлення ( 08.02.2017 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!