www.mis.lviv.ua
Головна arrow Гуманітарна політика arrow Культура і дозвілля arrow Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!
27.01.2020
 
 
Чисто не там де прибирають, а там де не смітять! Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
22.04.2016

   Наближаються Великодні свята і всі, звичайно, готуються, прибирають свої оселі,чистять, миють, білять деревця, саджають квіти. Хочеться, щоби і наша спільна оселя – місто,  в якому живемо було чистим, прибраним причепуреним.

 
 

   Кажуть «Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!», але на жаль чи то не розуміють люди, діти, молодь і смітять де попало, поїли чіпси -  викинули пакет, покурили, можна викинути пачку від сигарет на дорогу під ноги, а скільки пляшок, одноразових склянок, обгорток від солодощів і т.д.?

 


 

    І повірте, що це всі ми, які живемо в тому місті, ніхто із чужих не прийшов і не насмітив нам.  Якщо я не кину папірець, ти друже і ти, і ви, або зробимо зауваження тим хто не втримався - то і буде чисто у нас.

 


 

      21 квітня відділ з питань гуманітарної політики Новороздільської міської ради спільно із молоддю, членами молодіжних громадських організацій міста «Рух життя» ( голова Володимир Щербик), «Скіф» (голова Олег Павлишин), «Пласт» ( голова НСОУ станиці Новий Розділ Анна Садова)) зробили добру справу і прибрали територію біля колишнього кінотеатру «Україна».

Начальник відділу 
з питань гуманітарної політики      О.Єсауленко
Останє оновлення ( 08.02.2017 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!