www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Оголошення arrow До уваги суб’єктів господарської діяльності, банків та фінансово-кредитних установ міста!
30.03.2020
 
 
До уваги суб’єктів господарської діяльності, банків та фінансово-кредитних установ міста! Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
11.05.2016

До уваги суб’єктів господарської діяльності, банків та фінансово-кредитних установ міста!

В рамках реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 26.04.2016 №163, передбачено реалізацію заходів мікрокредитування малого бізнесу. Згідно положень Програми частина відсотків за кредитами взятими суб’єктами підприємницької діяльності, представниками малого бізнесу буде відшкодовуватися за рахунок бюджетних коштів.

Умови Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області передбачають надання кредитів суб’єктам малого бізнесу, які працюють у межах тих видів діяльності згідно з КВЕД 2010, що підпадають під перелік усіх груп Розділу 16 «Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння», Розділу 31 Групи 31.0 «Виробництво меблів» (крім класу 31.03 «Виробництво матраців») та усіх груп Розділу 10 «Виробництво харчових продуктів» на:

придбання устаткування, обладнання, інших основних засобів виробничого призначення;
-    модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості;
-     впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес;
-    розроблення нових видів продукції (товарів);
-     промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.

У зв’язку з вищенаведеним департамент економічної політики обласної державної адміністрації запрошує до співпраці та пропонує банкам і фінансово- кредитним установам області подати пропозиції щодо умов надання кредитів для суб’єктів малого бізнесу (зокрема, але не виключно розміру відсоткової ставки, розміру комісії та інших умов кредитування).

Отримані пропозиції фінансово-кредитних установ будуть подані для розгляду та відбору постійній комісії з питань будівництва, житлово- комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Львівської обласної ради. За результатами проведеного відбору та згідно висновку комісії департамент економічної політики укладе угоди з тими фінансово-кредитними установами, які запропонують найменші відсотки по кредиту та кращу якість його надання.

Пропозиції просимо надсилати на адресу департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації: 79008, м. Львів, вул. В.Винниченка, 18, e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. , тел.: (032)2 999 251.

Виконавчий комітет

Новороздільської міської ради

Останє оновлення ( 08.02.2017 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!