www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Оголошення arrow Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій ...
20.09.2020
 
 
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій ... Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
27.05.2016

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації "Розроблення  генерального плану міста Новий Розділ»

   У зв'язку з розробленням містобудівної документації "Розроблення  генерального плану міста Новий Розділ» з метою врахування громадських інтересів, відповідно до рішення Новороздільської  міської ради від 14.09.2006р. № 75 "Про розроблення генерального плану міста Новий Розділ", з 27.05.2016р. по 24.06.16 р. проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації "Розроблення  генерального плану міста Новий Розділ». 

Розроблення (оновлення)  генерального плану міста викликано змінами у соціально-політичній та економічній сферах, що відбувались в державі, удосконаленням  нормативно-законодавчої бази та обумовлено необхідністю вирішення питань забудови територій міста, потребою актуалізації багатьох позицій містобудівного розвитку територій, необхідністю щодо зміни меж міста. 

     Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Новороздільської  міської ради.
    Розробник містобудівної документації: приватне підприємство «РІГА». 
    Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – гол. спеціаліст відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Мельник І.П.

    З проектом Генплану (графічні матеріали) можна ознайомитись у відділі містобудування, архітектури та будівництва  з 27.05.2016р. по 24.06.16 р. у робочі дні за адресою: ( м. Новий Розділ вул. Грушевського, 24, каб. 17 (2-й поверх), тел.2-46-82) та на офіційному сайті Новороздільської  міської ради www.novyrozdil.lviv.ua  на сторінці «Головна».

     Пропозиції до даного проекту подаються до 24.06.16 р. за адресою: м. Новий Розділ вул. Грушевського, 24, каб.22 на ім’я міського голови у письмовій формі із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються. 

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Про дату проведення Громадських слухань з обговорення проекту "Розроблення  генерального плану міста Новий Розділ» буде повідомлено додатково.

Виконавчий комітет Новороздільської  міської ради.

 

Місто Новий Розділ - схема розташування населеного пункту в системі розселення М 1:10 000

Місто Новий Розділ - Генеральний план (план існуючого використання територій) суміщений із схемою планувальних обмежень М 1:5000

Місто Новий Розділ - Генеральний план (основне креслення) суміщений із схемою планувальних обмежень М 1:5000

 

Останє оновлення ( 08.02.2017 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!