www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Оголошення arrow До уваги експертів з питань оцінювання інвестиційних проектів суб’єктів малого бізнесу!
24.02.2020
 
 
До уваги експертів з питань оцінювання інвестиційних проектів суб’єктів малого бізнесу! Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
06.06.2016

До уваги експертів 

з питань оцінювання інвестиційних проектів суб’єктів малого бізнесу!

 
   Департамент економічної політики Львівської ОДА оголошує конкурс серед експертів для участі у комісії з питань оцінювання інвестиційних проектів суб’єктів малого бізнесу, поданих для участі у Програмі підвищення конкурентоспроможності Львівської області в частині підтримки малого бізнесу у спосіб мікрокредитування.
   Для участі в конкурсі будь який громадянин України повинен подати копію паспорта, автобіографію та рекомендаційний лист органу самоорганізації бізнесу або громадськості, який зареєстрований на території Львівської області.
   Відбір експертів з числа кандидатів буде проводити департамент економічної політики за погодженням із постійною комісією з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Львівської обласної ради.
   Основними критеріями щодо відбору експертів є досвід роботи в експертному середовищі з питань підприємництва, професійний рівень та відсутність реального чи потенційного конфлікту інтересів.
   Зазначені документи учасники конкурсу повинні подати до 17 червня 2016 року за адресою: м. Львів, вул. Винниченка,18, у департамент економічної політики облдержадміністрації (каб. 427), тел.: 2999-251.
Останє оновлення ( 08.02.2017 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!