www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської МР IX сесії VII ДС arrow Рішення № 153 від 23.08.2016р.
12.07.2020
 
 
Рішення № 153 від 23.08.2016р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.08.2016
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 153

23.08.2016 року
Про розгляд подання міського голови
про присвоєння Новороздільському НВК «Лідер»
імені Володимира Труша

   Розглянувши подання міського голови Мелешка А.Р.  про присвоєння Новороздільському НВК «Лідер» імені Володимира Труша  та додані до нього документи (клопотання в.о.начальника відділу освіти Панчишин Г.Ю. та   директора Новороздільського НВК «Лідер» Чернюх Є.Я.   від 05.05.2016 року № 01-24/159, № 2-04/70 щодо присвоєння Новороздільському НВК «Лідер» імені Володимира Труша  та згоди на встановлення на фасаді будівлі гімназії вищезазначеного навчального закладу меморіальної дошки, звернення трудового колективу Новороздільського НВК «Лідер»  від 14 квітня 2016 року №2-04/59, інформаційну довідку про особу, результати громадських обговорень, розрахунок та кошторис витрат, пов’язані з  присвоєнням установ іімені фізичної особи), відповідно до статей 5 та 6, ч.6 ст.7 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ІХ сесія VІІ демократичного скликання  Новороздільської міської ради

ВИРІШИЛА:
1.Присвоїти  Новороздільському НВК «Лідер» «гімназія-загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Новороздільської міської ради Львівської області ім’я фізичної особи - Володимира Труша та дати дозвіл на встановлення меморіальної дошки.
2. Затвердити статут Новороздільського НВК «Лідер»  «гімназія-загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Новороздільської міської ради у новій редакції згідно додатку.
3.Фінансування витрат, пов’язаних з присвоєнням Новороздільського НВК «Лідер»  «гімназія-загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Новороздільської міської ради імені фізичної особи – Володимира Труша, покласти на Новороздільський  НВК «Лідер»  «гімназія-загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Новороздільської міської ради.  
4. Секретарю ради Кравець І.Д. дане рішення довести до керівництва Новороздільського НВК «Лідер»  «гімназія-загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Новороздільської міської ради та оприлюднити в міській газеті «Вісник Розділля» та на офіційному сайті Новороздільської міської ради.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійнукомісію Новороздільської міської ради з питань гуманітарної політики (голова комісії – Дабіжа В.П.)
МІСЬКИЙ ГОЛОВА                   А.Р. МЕЛЕШКО
Додаток
 
< Попередня
 
Top! Image Image Top!