www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської МР XI сесії VII ДС arrow Рішення № 186 від 21.10.2016р.
25.02.2020
 
 
Рішення № 186 від 21.10.2016р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.10.2016
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 186

21.10.2016 року
м. Новий Розділ
Про ліквідацію Новороздільського міського центру 
соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді 

З метою покращення ефективності роботи з надання соціальних послуг певним категоріям громадян міста Новий Розділ в умовах економії бюджетних коштів,  відповідно до  Положення про Новороздільський міський центр соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді, затвердженого рішенням Новороздільської міської ради  від 25.10.2013р. № 455,   ст.59  Господарського кодексу України, ст.ст. 104, 105, 110, 111 Цивільного кодексу України, п.30 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, XI сесія VІІ демократичного скликання

 В И Р І Ш И Л А :
1.Припинити шляхом ліквідації юридичну особу Новороздільський міський центр  соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді (код ЄДРПОУ 38686347, юридична адреса: 81652 Львівська обл., м. Новий Розділ, вул. Грушевського, 24). 
2. Встановити строк заявлення кредиторами своїх вимог протягом 2-х місяців з моменту публікації оголошення.
3.Створити ліквідаційну комісію у складі:
 - Голова  комісії: Лепкий Мирослав Петрович (персональні дані) – перший заступник міського голови, 
- члени комісії: 
Климишин-Марків Ірина Михайлівна  (персональні дані) – в.о. директора Новороздільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;  
Горін  Роман Ігорович  (персональні дані)  головний спеціаліст  юридичного відділу Новороздільської міської ради;
Калінчук Галина Анатоліївна (персональні дані) – начальник управління соціального захисту населення Новороздільської міської ради;
Дерефінка Марія Іванівна (персональні дані)  головний бухгалтер управління соціального захисту населення Новороздільської міської ради;
Курта Марія Михайлівна (персональні дані) – головний бухгалтер фінансового управління Новороздільської міської ради. 
4. В.о. директора Новороздільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді   Климишин-Марків І.М. в 3-х денний термін передати, а голові ліквідаційної комісії Лепкому М.П. прийняти печатки, штампи та документацію Новороздільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що оформити відповідними актами приймання – передачі.
5. Голові   ліквідаційної комісії Лепкому М.П.  відповідно до чинного законодавства здійснити заходи    щодо    ліквідації  зазначеного центру як юридичної особи, зокрема:
5.1. У триденний термін  повідомити  державного реєстратора  про  прийняте рішення щодо ліквідації юридичної особи та подати йому необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідного запису.  
5.2. Оприлюднити в міській газеті „Вісник Розділля” інформацію про ліквідацію Новороздільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і порядок  прийому заяв-претензій кредиторів.
5.3. Здійснити    заходи   щодо  звільнення працівників ліквідованого центру з забезпеченням додержання їх прав та інтересів згідно трудового  законодавства України. 
5.4. Провести інвентаризацію майна Новороздільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 5.5. Скласти  ліквідаційний баланс та подати його на затвердження Новороздільській міській раді. 
5.6. Наявне майно Новороздільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді після задоволення усіх вимог кредиторів, передати на баланс управління соціального захисту населення  Новороздільської міської ради. 
5.7. Здійснити   інші   заходи,   пов'язані   з  ліквідацією Новороздільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову Мелешка А.Р.
МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                  А.Р. МЕЛЕШКО
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!