www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської МР XI сесії VII ДС arrow Рішення № 190 від 21.10.2016р.
25.02.2020
 
 
Рішення № 190 від 21.10.2016р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.10.2016
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 190

21.10.2016 року
м. Новий Розділ
Про затвердження Порядку розгляду
електронних петицій

У зв’язку із прийняттям Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції», з метою ефективної реалізації права територіальної громади міста Новий Розділ на здійснення місцевого самоврядування, відповідно до ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   ХІ сесія VІІ демократичного скликання Новороздільської міської ради

В И Р І Ш И Л А:
1.      Затвердити Порядок розгляду електронних петицій (додається).
2.      Міському голові Мелешку А.Р. підписати меморандум про взаєморозуміння між Новороздільською міською радою та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» про співпрацю щодо запровадження електронних петицій до Новороздільської міської ради.
3.      Начальнику відділу ведення державного реєстру виборців Шрібаку В.І. підключити місто Новий Розділ до Єдиної системи місцевих петицій та інтегрувати цю систему з веб-сайтом Новороздільської міської ради.
4.      Контроль за виконанням рішення покласти  на комісію  з питань Статуту територіальної громади міста Новий Розділ, регламенту,  депутатської  етики, законності та правопорядку (голова – Гузар Б. І.).
МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                             А.Р. МЕЛЕШКО
Додаток 
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!