www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської МР XI сесії VII ДС arrow Рішення № 203 від 4.11.2016р.
21.10.2021
 
 
Рішення № 203 від 4.11.2016р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.11.2016
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 203

04.11.2016 року
м. Новий Розділ
Про надання дозволу на розроблення  детального
плану частини території  з метою розміщення ательє
з пошиття  одягу та офісно-складських приміщень
у власних будівлях по пр. Шевченка, 9-В 
(корпус № 2 та  корпус № 3) в м. Новий Розділ

Розглянувши заяву Цюри Андрія Степановича та Цюри Степанії Михайлівни про надання дозволу на розроблення детального плану  території для розміщення ательє з пошиття одягу та офісно-складських приміщень  у власних будівлях по пр. Шевченка, 9-В (корпус № 2 та корпус № 3) в м. Новий Розділ з метою удосконалення планувальної організації і розвитку частини території населеного пункту, відповідно до ст.ст. 10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 12 Закону України «Про основи містобудування»,  Земельного кодексу України,  наказу міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р. № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації» , п.п. 34, 42 ч. 1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", XI сесія VІІ демократичного скликання Новороздільської міської ради

В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл на розроблення детального плану частини території з метою розміщення ательє з пошиття одягу та офісно-складських приміщень у власних будівлях по пр. Шевченка, 9-В (корпус № 2 та корпус № 3)в м. Новий Розділ. 
2. Визначити замовником  містобудівної документації, вказаної в п. 1 виконавчий комітет Новороздільської міської ради.
3. Фінансування робіт з розроблення містобудівної документації (детальний план) здійснити  за рахунок  заявників.                                                                                         
4. Містобудівну документацію винести на громадське обговорення та на розгляд   сесії міської ради.   
5.  На час виготовлення містобудівної та землевпорядної документації Цюрі А.С. Цюрі С.М. укласти договори про сервітутне землекористування земельними ділянками під власними будівлями по р.. Шевченка, 9-В в м. Новий Розділ, встановивши плату за сервітутне землекористування в розмірі 3 (три) відсотки від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
6. Комісії з визначення розміру збитків, заподіяних вилученням, викупом та тимчасовим зайняттям земельних ділянок провести розрахунок та подати на затвердження виконавчого комітету розмір збитків, заподіяних тимчасовим зайняттям Цюрою А.С. та Цюрою С.М.  земельної ділянки  по пр. Шевченка, 9-В (корпус № 2 та  корпус № 3) в м. Новий Розділ без оформлення відповідних дозвільних документів.      
7. Дане рішення опублікувати  у міській газеті «Вісник Розділля». 
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з питань комунальної власності (голова Степанов М. М.).
МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                     А.Р. МЕЛЕШКО
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!