www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської МР XI сесії VII ДС arrow Рішення № 206 від 4.11.2016р.
25.02.2020
 
 
Рішення № 206 від 4.11.2016р. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.11.2016
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 206

04.11.2016 року
м. Новий Розділ
Про припинення діяльності  дочірнього 
підприємства «Господар» комунального  підприємства
 «Розділжитлосервіс» шляхом  його ліквідації

Взявши до уваги лист керуючого комунального підприємства «Розділжитлосервіс» Жука Богдана Любомировича, відповідно до статті 59 Господарського кодексу України, статей 104, 105, 110, 111 Цивільного кодексу України, пункту 30 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», XI сесія VІІ демократичного скликання Новороздільської міської ради  

В И Р І Ш И Л А :
1. Припинити діяльність дочірнього підприємства «Господар» комунального  підприємства  «Розділжитлосервіс» шляхом його ліквідації.
2. Комунальному підприємству «Розділжитлосервіс» подати прийняте рішення до відділу державної реєстрації виконавчого комітету Новороздільської міської ради для внесення відповідних рішень про ліквідацію дочірнього підприємства «Господар» комунального  підприємства  «Розділжитлосервіс» до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
3. Комунальному підприємству «Розділжитлосервіс» утворити комісію з ліквідації дочірнього підприємства "Господар" комунального підприємства "Розділжитлосервіс» та затвердити її склад, ввівши до складу комісії представника постійної комісії з питань комунальної власності та  постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та регуляторної політики.
Відповідній ліквідаційній комісії провести необхідні ліквідаційні процедури припинення дочірнього підприємства «Господар» комунального  підприємства  «Розділжитлосервіс».
4. Установити строк для заявлення вимог можливими кредиторами – два місяці з дня публікації повідомлення про ліквідацію  дочірнього підприємства «Господар» комунального  підприємства  «Розділжитлосервіс» в офіційному друкованому засобі масової інформації.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію з питань комунальної власності та  постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та регуляторної політики. 
МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                     А.Р. МЕЛЕШКО
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!