www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської МР XXI сесії VII ДС arrow Рішення № 406 від 27.07.2017р. - Про надання дозволу на розроблення детального плану частини тер.
21.10.2021
 
 
Рішення № 406 від 27.07.2017р. - Про надання дозволу на розроблення детального плану частини тер. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.07.2017
НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 406
27 липня 2017 року
Про надання дозволу на розроблення 
детального плану частини території 
з метою розміщення магазину, складських 
та виробничих приміщень у власних будівлях 
по вул. Ходорівській, 9а в м. Новий Розділ

Розглянувши заяву Хабака Івана Йосифовича про надання дозволу на розроблення детального плану частини території з метою розміщення магазину, складських та виробничих приміщень у власних будівлях по вул. Ходорівській, 9а в м. Новий Розділ з метою удосконалення планувальної організації і розвитку частини території населеного пункту, відповідно до ст. 10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 12 Закону України «Про основи містобудування», Земельного Кодексу України, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р. № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації, п. 34, п. 42 ч. 1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ХХІ сесія VІІ демократичного скликання Новороздільської міської ради

В И Р І Ш И Л А:
1.                       Дати дозвіл на розроблення детального плану частини території з метою розміщення магазину, складських та виробничих приміщень у власних будівлях по вул. Ходорівській, 9а в м. Новий Розділ. 
2.                       Визначити замовником  містобудівної документації, вказаної в п. 1, виконавчий комітет Новороздільської міської ради.
3.                       Фінансування робіт з розроблення містобудівної документації (детальний план) здійснити за рахунок заявника.                                                                                         
4.                       Містобудівну документацію винести на громадське обговорення та на розгляд сесії міської ради.          
5.                       Дане рішення опублікувати  у міській газеті «Вісник Розділля». 
6.                       Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з питань комунальної власності (голова Степанов М.М.).
МІСЬКИЙ   ГОЛОВА                                     А.Р. МЕЛЕШКО
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!